veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

spokojná

nerozumiem prečo chce mať nejaká žena väčšie prsia! veď malé prsia nie sú len krásne, pekne tvarované, ale nie sú s nimi žiadne problémy! a okrem toho v lete nemusíme nosiť podrpsenky, prsia nám neovysnú po kolená, môžme si kúpiť hocijaké tričká, čo si ženy s veľkými prsiami nemôžu dovoliť. a okrem toho každá z vás, čo má malé prsia je určite aj štíhla, čo znamená, že väčšina dievčat s veľkými prsiami vlastne nemajú prsia, ale tuk!! a ja osobne by som teda nechcela ani o číslo väčšie ( mám jednotky) a určite by som sa nenapchávala nejakými hlúposťami a podobne....a plastika už teda vôbec nie načo si ničiť telo!

februar

anjika: moja mila vzhladom na tvoj vek by som predpokladala, ze vies ze zvacsit prsia o dve cisla a mat este aj ciarku iba tak je nemozne..je to geneticky dane ..... netrap sa ber samu seba taka aka si a maj sa rada ..(o:

martinkoooo

Ahoj...Netrap sa svojou velkostou prs..mne sa pacia na zenach male prsia...ved je to pekne a dokazu ma aj vzrusit...urcite sa mi nepaci styl pamela anderson...tvoje prsia su urcite pekne...

a

Caute vsetky! Mam kamosku, ktora mala najprv take malicke, no velmi tuzila po velkych, aj volaco brala, co malo podporit zvacsenie tychto zliaz.Po dlhych rokoch jej fakt zacali rast, ale tak divoko... mala rakovinu...museli jej ich...potom tuzila uz len po zdravych