veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

best trance girl

Moj priatel je tiez skor na mensie prsia. Ked sme spolu zacali chodit, mala som ich...no male nie, ale ani priemer to nebol. Zacala som brat antiku a narastli mi. Po case sa priatel zacal bat, ze budu rast dalej a "im" dohovaral, nech uz nerastu, lebo ze teraz ich ma akurat do ruky a to sa mu paci :o)

Jarka77

Anjika nic si z toho nerob hlavne ze si zdrava vies niektore dievcata maju velmi velke prsia a to je zas zataz na chrbticu.Ja mam 29 som chuda prsia mam tak jednotky ale mne to vobec nevadi.Muzom nejde len o prsia.Tiez to riesim ze si kupujem vystuzenu podprsenku push up a je to. Ja som bola skoro vzdy plocha najviac ma to trapilo v puberte dosledku coho sa dodnes trosicku hrbim teda chodim zhrbena ked si nedam pozor.Ale dnes z toho nemam ziaden komplex ak ta niekto ma rad ma ta rad taku aka si nie kvoli prsiam.Dolezite je mat peknu dusu. Pekny den a netrap sa.

Lillianne

je to svata pravda,ze chalani valaju oci na obrovske prsia,no v skutocnosti tuzia po mensich.aj moj priatel ma rad moje mensie prsia a salie z nich,lebo su mu tak akurat do ruciek.Ja mam podprsenku 75B.A som spokojna,no mozno keby som priatela nemala,tiez by som mala chrobacika v hlave.

tulik

Ahoj dievčatá. Mam 22 rokov a dvojročnú dcéru. Nikdy som nemala nejeké veľké prsia ale boli aspon pevné. Po 10 mesacnom kojení mi akosi zvädli ale čudovali by ste sa ako ich má moj manzel rád.Takze aj ked by sa mi páčili trošku väčšie, ťažkú hlavu si z toho nerobím.

Ashlee

PRE IVUS-ANO mozes uzivat Decolen od 17 rokov ja mam tiez 17 uzivala som ho ale nepomohol mi!Dost som sa na neho spoliehala.Asi este vyskusam Herbust alebo Prsia plus.