Silný, dlhotrvajúci parfém?

alzbetiena

*mifuska* pozeraj aldehydové vône, sú to vône, ktoré pôsobia tak čisto, pekne :)
Napríklad N°5 Eau Première Chanel. To je voňavka, ktorú používa moja kamarátka, krásne vynikne podľa mňa, keď je človek aj pekne nahodený.

lexxa

Podľa mňa je dobré mať viacero domov, lebo ja napríklad každý deň môžem mať náladu na inú voňavku.
Proste niekedy mám chuť na niečo svieže, niekedy na niečo také alebo mydlové to záleží ako sa vyspím :D

zadorka

..to ano, ale toto su take veci za ktore sa oplati dat aj viac penazi..ja nelutujem ani cent, co som do parfumov dala..

olejina

podobny nazor mam aj ja, raz za cas, ked dam ja neviem 80 euro za vonavku a vydrzi mi rok, tak je to uplne v pohode, ved ked si to prepocitam na den, tak je to zanedbatelna suma :)

mifuska

akoze ja nehovorim, my tiez nemame penazi na rozdavanie, ale napodobeninu by som si nekupila, radsej si raz za cas kupim parfum original, kvalitny a drahsi ako nejaku napodobeninu, co sa na nieco len hra, napriklad poslednu dobu si z Notina objednavam a tam maju aj dobre ceny

Adelaine

Ja milujem parfém La Belle od Jean Paul Gaultier. Aj keď jeho ostatné parfémy sa mi nepáči tento je výnimka a naozaj je silný a pritom nežný. Mohla by som sa v ňom kúpať. Bohužiaľ doba je taká aká je a 100 eurový parfém som vymenila za imitáciu Aristea 192, je tiež velmi pekná a dlho vydrží. Tak treba tento tip niekomu pomôže.

Emma3

AHoj.. za mňa Armani - My way Le parfum...najnovšia vôňa z kolekcie My way a je užasná... mne neskutočne dlho drží

alzbetiena

*lexxa* ale tak voňavku míňaš, tak to je normálne, že si dokupuješ, oblečenie ani ja nie, to nejako ma už prešlo, nemusím mať toho proste kvantum, príde mi to úplne zbytočné.