Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

Lulita

neznamena, ze ked mas dajma tomu despoticku matku, ze musis klesnut na dno, zi podla seba, moja matka je velmi tazkej povahy a tiez som s anikdy nevedela nicim zavdacit, ja mam o 10 rokov viac ako ty a nic sa presne ani od tej 20tky nezmenilo, naplakala som sa kvoli nej az az, stale som dufala, verila, cakala na zazrak da sa povedat, ak je niekto tazka povaha, nezmenis moja, moja je stale rovnaka, zial

a k tej vahe, 50 k tvojej vyske by bolo fajn, bola by si stihlucka ako modelka, ale urcite nehladuj, lebo sa ti spomali metabolizmus a o 5 rokov budes mat 70 kg

brouklyn

ti musíš byť riadne chudá. Moje spolužiačky ktoré mali 14 rokov vážili tolko čo ti a ešte viac a mali rovnaku výšku a už sa o nich hovorilo že su strašne chudé.
Také problémy som mala aj ja. Uplne ma ta to zničilo a hlavne tá POPRASKANA KOŽA ktorá mi na bokoch a stehnách ostala. Nerob to budeš to ľutovať.

Žužova

Urobila by som pre ňu čokolvek aby bola šťastná a mala všetko...Lúbim ju najviac na svete i ked to nedám najavo..ale dala by som za ňu aj život..ale prečo sa nevie zmieriť stým že som aká som a brať ma takú? prečo ma tak trápi a stále mi vyčíta všetko.... cítim sa niekedy ako odpad čo sa nikdy nemal ani narodiť

emalea

pche...ona si myslí, že je dokonalá...juj dievča, ale to je pointa rodičovskej výchovy: my akože rodičia, všetko vieme robiť lepšie, vieme sa lepšie rozhodovať, aťď. atď.
neviem si predstaviť, že by som mala súhlasiť s každou blbosťou, s ktorou za mnou prídu deti!!

emalea

Žužova, Žužova...juj keby som mohla, tak cez PC by som Ti jednu!!!Bože sama som matkou 2 dcér...prečo to chceš tej matke urobiť...už ten názov:chcem aby trpela..veď Ťa porodila, vychovala a vychováva ako najlepšie vie /aspoň predpokladám/ lebo, keby bola Tvoja mama feťáčka, alkoholička apod. určite by si sa tým s nami podelila!! A určite Ťa MILUJE!!
Máš len 21 r., tak si nekaz mladosť, pravdepodobne ešte s Tebou trepe puberta: viacej športuj, viac mysli pozitívne a viac komunikuj s mamou!

Žužova

Nie píšem to s chladom,nerozčulujem sa.. Mám 168. ..už som mala aj 50 KG ale teraz sa mi zdá byť tá cesta dole nekonečná...

Budem trpeiť aj ja ,viem..ale chcem aby aj ona..aby si tu chybu uvedomila,ona si myslí že je dokonalá a všetko čo robí je správne..chcem jej dokázať že sa mýli