Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

edna

Počúvaj, ty kostitras 49 kilový..čo si čakala, že kto ťa tu podporí v tvojom supeeer nápade? Však zdvihni riť a odíď od matky, čo riešiš ako ju tým, že nebudeš žrať vytrestáš? No na jej mieste by som ti ešte pridala na cestu jednu výchovnú a pápá.

jedulka

Žužová,tohle je debata,sama jsi ji založila, tak co se do Isabelli pouštíš jako smyslů zbavená.Co jsi tady čekala?Že ti bude každý foukat bebíčko, když s tím nikdo nesouhlasí,proč asi ?Co čekáš, co halva to jiný názor.Máš co jsi chtěla a dostala jsi co si potřebovala .......

isabella

nie sme si ani omylom podobne, nikdy som nemala ani ideu o tom ublizovat mame, nech spravila cokolvek (lebo kazdy clovek ma rodicov co poucuju a staraju sa aj do toho do coho by nemali, to je hadam poslanie rodica, lebo nepoznam jedneho, ktory by to nerobil, hadam len taky, co ma svoje dieta na haku)... a to silne pochybujem, ze tvoja robila take prietrty ako moja, lebo staranie sa do zivota este nie je ziadna katastrofa, ani poucanie... a si fakt hrozne vztahovacna, ani sa necudujem, ze sa s mamou vadis, ale skor by si sa mala zamysliet nad sebou... clovek by mal mysliet aj na druhych, nie len byt egocentrik a mysliet len a len na seba...

Žužova

Presne toto neznášam ... ,,každý NORMÁLNE zmýšlajuci človek" urobí to a to ,zachová sa hentak a hentak.. srč si také reči niekam.. zmýšlam podla seba nie podla toho čo sa vraj má a musí a čo nie.. ja mam toto u riti ,neodsudzujem nikoho kto stužkovu mal ,tak laskavo nech mňa nikto neodsudzuje že som ju mala uplne u prdele.... Jasné ?? to neznamená že som horšia ..

A ostatné fajn, urobila si si tiež valstne všetko po svojom, sme si podobné lebo tiež ti mama vnucovala svoje a ty si urobila svoje .. presne tak sa to chystám urobiť aj ja.. dobre tie reči o vyhladovaní bol skrat ,nevidela som iné riešenie.. Trošku mi tu ludia otvorili oči že sa to dá aj inak riešiť,aby som bola spokojná aj ja ,aj ona...

isabella

no teda, precitala som si vsetko a poviem ti dievca jedno, taku chut som ta mala zdrapit a preplieskat... aj moja 11 rocna neter ma daleko viac rozumu ako ty... ty, ze mas zlu despoticku mamu? ty asi vazne nevies co je to zla mama...
ze ti vycita, ze nemas vztah k detom? keby ta nemala rada, tak kasle na teba, ona ma uz svoj vek a vie co to znamena mat deti a na druhej strane uz urcite videla u inych ludi, co to znamena deti nemat a ona chce aby si bola stastna a predsa nemozes od nej ziadat, aby kvoli tebe zmenila nazor... a ked ti to vadi, tak si ju vypocuj a hod to za hlavu, nevidim dovod aby si sa za toto na mamu hnevala...
a s tou stuzkovou si to tiez riadne pohnojila... kazdy zrely 18 rocny clovek vie, ze stuzkova nie je pre nich, ale pre rodicov a uvedomuju si to, nech je kolektiv akykolvek... ja som sa v triede normalne bavila len s jednou babou a cely kolektiv bol uplne rozbity a tu stuzkovu sme rodicom pre radost urobili, pretoze sme boli zreli ludia na prahu dospelosti!
a naco sa s mamou vadis vobec o svadbe? predpokladam, ze trvaleho partnera nemas, ked neriesis ani deti ani nic, tak naco to riesis ked sa este vydavat nejdes... to su take veci, ako by si na mame za kazdu cenu chcela hladat nieco zle, len preto, ze ma ine nazory a ako kazda matka sa ich snazi podat svojim detom, lebo KAZDA MATKA chce aby boli jej deti stastne a predpoklada, ze budu stastne tak ako si ona predstavuje, ze by mali zit... a dospele inteligentne dieta z toho nerobi taketo halo a neriesi hovadiny...
ja by som ti dopriala moju mamu, cely zivot so mnou sutazi, ked som uz dospela tak ma umyselne vzdy provokovala a vrtala do mna len aby ma vynervacila, byvali sme so starymi rodicmi a uz aj oni sa do nej pustili aby ma nedostala na psychiatriu... a nech to bolo akokolvek, tak som sa jej nikdy takto nesla pomstit (napriek vsetkemu je to moja mama a mam ju rada), namiesto toho som sa osamostatnila, dnes mam 25, dve krasne deti a vlastnu domacnost a tym som jej dokazala, ze som naozaj niekto, ze som naozaj hodnotny clovek a aj tak si zijem podla seba a neriesim, ze si ona predstavovala, ze najskor dostudujem, urobim asi zavratnu karieru a az potom deti... a ja som to vzala trocha opacne :-)...
a kedze ma vychovavali aj stari rodicia a velakrat som sa na nich hnevala, ze mi zakazovali a rozkazovali a dodnes mam na mnohe veci ine nazory ako oni (oni mi vlastne boli rodicmi), ale aj tak dnes, ked som uz kdesi inde a bez nich, tak som nie raz za nimi prisla a povedala som im aka som vdacna za ich vychovu a tiez sa snazim svojim detom nieco odovzdat... a prave teraz, ked uz by som nemusela sa chodim pytat na nazor svojej 71rocnej babky a to je uz fakt ina generacia, ale vazim si ju a vypocujem si ju...
ty mas 21, ja mam 25, ale pri tom co tu zo seba pustas mam pocit, ze mam minimalne 50 nazorovo, alebo opacne, ty mas hadam rozum 5rocneho dietata... spamataj sa a neries hovadiny a ked ti mama vadi so svojimi nazormy, tak sa osamostatni...
mne dava nevyziadane rady aj svokra a obcas aj viac ako sa mi paci a predsa ju mam rada a viem, ze to mysli v najlepsom a chce pre nas dobre... tvoje postoje su neuveritelne detinske a nevyzrete, zamysli sa nad sebou... uz len to, ze si uvazovala nad tym ako vedome ublizit mame je prejav hrozne nezrelej osobnosti!
jedulka, tlieskam pri kazdom tvojom prispevku

Prezývka55

To je sproste rozmyslanie, ked chces aby trpela musis to vymysliet tak aby ona trpela a ty aby si z toho mala profit. To ze budes trpiet to je blbost. Zly plan. Radsej vymysli nieco lepsie. Ked sa chces niekomu pomstit tak na to treba trochu pohnut aj rozumom a nie len spravit prvu idiotinu co ta napadne.

Žužova

Napochybách ,za tým si stojím stále alekaždý máme svoje :) Len to tu nezačni prosím riešiť,lebo tvoje never ending story su strašne únavné :)

napochybach

ty si mne hovorila,že som neni normálna v mojich forach,ale ty si načisto psychicky chorá,dúfam,že si v tom uvodnom príspevku žartovala a strielas si ..lebo ak nie,si zrelá do blazinca,ale urychlene