Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

Žužova

Lulita ,to je fakt je to individuálne,vela narobia aj svaly atd :) Neviem či to tak je ale mam pocit že vysokým babám sa lepšie chudne ako menším,teda pokial to niesu tie drobné holčičky od narodenia,tie su zlaté :)

Agnes toto si presne presne vystihla..takto nejak sa aj ja cítim.. Takže myslíš že pomôže ked sa odsťahujem? Asi áno... Mala by som sa vzchopiť, ... Mňa nikdy netrápilo čo iný o mne povedia alebo si pomyslia atd ,jedine pri mojej mame ma to štve,chcela by som byť pre nu tá vysnívaná dcéra ale asi na to nemám preto tá ,,pomsta" ...Tak rada by som bola flegmatická voči jej rečiam,tak rada by som ich brala z nadhladom,ale neviem to .
No napr. k tomu psychiatrovi idem v pondelok prvý krát (kvoli bulímii) ale možno to pomôže aj na toto... uvidím.

Máš pravdu ,velku pravdu,..mala by som začať žit svoj život, nájsť vnutorný pokoj,mať sa rada ,žiť v harmonii ale nejde mi to....
Nemám zatial možnosť odísť niekam od rodičov..ale chystám sa vypadnuť tak o rok,to určite áno..nie kvoli mame ale kvoli mojim snom do buducnosti...Ak mi dovtedy ostanú lebo pri tej PPP to je boj občas.

emalea

Jedulak, máš u mňa palec hore!! Ja by som to lepšie nenapísala a nevyjadrila!!!Žuzova...dobre veľmi dobre si toto od Jedulky niekoľkokrát prečítaj a uvedom si aspoň polovicu z toho a bude Ti dobre!!!
P.S.: aj Agnes998 dobre napísala...

doubledog

tak to je super, ze poznas pricinu :)
to podla mna vela zien nepochopi roky
ty si na to dosla celkom skoro

vidno, ze si ako vacsina anorekticiek inteligentna a cielavedoma.

btw. ty nechces aby trpela, ty chces aby ta respektovala.
jej utrpenie dosiahnes lahko, jej respekt o dost tazsie.

ale nakoniec ho dosiahnes :)

Lulita

no a este jedno som chcela, nevycita ti, ze si tucna? lebo moja stale mi vycita :)) doteraz, vtedy ked som mala tých 50 kg uz bola spokojna, teraz, ked mam nad 60 kg som len tlusta zenska podla nej (ona ma o 20-30 kg viac ako ja ) paradox :))) ale stale pocuvam, ja v tvojom veku....ale nikdy som nechudla podla nej, vzdy som robila podla seba tieto veci...len ma mrzelit ie poznamky k tomu

jedulka

Žužová ...jsi jen nevychovaný spratek!To že máš svojí tvrdou hlavu to jsem měla taky a jak!Ale mě otec v dětství svým způsoben "vysvětlil",že k matce musím mít úctu !!! Nebudu rozebírat kolik máš kil,to je debata o hovně a ani mě to nezajímá,ale tvůj vztah k matce by jsi měla přehodnotit.Ona se chová dobře,že tě chrání je úplně normální,proč si s ní neposedíš a nepopovídáš,tak aby jsi si z názorů tvé matky přistupovala jako k takovému,který ti dávají tvoje kamarádky,které o životě hovno ví,ale jejich slova mají určitě větší váhu než matčina.Tvoje matka má zkušenosti.Nad jejíma názory a jejími argumentacemi je zapotřebí se zamyslet a porovnávat.Můj syn si už od 17 let chodil ke mě pro každý můj názor.Říkala jsem mu jak vidím věci o které mě požádal na rozbor a pak jsem ho nechala at si s tím dělá co chce.Chodí za mnou dneska i moje přemoudřelé dcery,které ve tvém věku měli to samé myšlení,že starší jsou jen hlupáci.O to se jim v životě daří lépe překonávat překážky.Jsou sebevědomé,nikdy ani jednomu mému dítěti nechybělo sebevědomí,to jsem nikdy nedovolila!Vždy jsem je v tomhle směru nenápadně aby si to vůbec ani neuvědomili podporovala.Vyrostli mi z nich (5)zdravé osobnosti se zdravýma názory.O tom kdy chtějí nebo nechtějí mít děti,do toho se nepletu to je jen jejich věc.

Agnes998

Uz si dospela, skus sa s mamou porozpravat o tom, co ti na nej vadi, co ti u nej chyba (pochopenie). Uz nie si male decko ktore treba vychovavat a usmernovat, mas vlastnu hlavu, vlastny zivot tak si ho zariad ako najlepsie vies. Mama pri tebe zrejme urobila chyby, ale urcite to nemyslela zle. Mas to podobne ako u mna, mne v detstve mama tiez dala pocitit ze som nepodarena, ze jej robim len problemy, nikdy ma za nic nepochvalila, stale len kritizovala. Velmi tazko sa mi stavalo na vlastne nohy ked som bola dospela, bola som zakomplexovana, presvedcena, ze vsetci su viac ako ja. Ale rokmi som si dokazala najst svoje miesto na zemi, mame som odpustila, ona sa mi za chyby ktore spravila ospravedlnila. Teraz zijem 200 km od nej, co som rada, ako mam ju rada, vzdy mi chcela len dobre, ale stale ma len poucuje ked som s nou, pre nu som stale male decko ktore treba vo vsetkom riadit. Zuzova skus si najst nejaky zmysel zivota, skus najst samu seba a zacat sa mat rada. Nesnaz sa mstit, ublizis hlavne sebe. Skus zacat chodit nejakej dobrej psychologicke co ta pochopi a pomoze ti najst zmysel zivota. Ja som na zaciatku dospelosti jednej dobrej chodila a velmi mi pomohla. A urcite ti velmi velmi pomoze ked sa od mamy odstahujes a zacnes zit sama (alebo aspon s nejakymi inymi mladymi ludmi v podnajme). Vasi sa do teba moc staraju, nenechaju ta byt sama sebou, nenechaju ta zit ako chces, trebars aj urobit chyby ale sama sa z nich poucit. To je od nich chyba, ale co s tym narobis. Ty mas potom stale pocit, ze musis rebelovat a musis im robit prieky. Najlepsie bude fakt ked od nich odides, aj keby si mala zit len v malej izbicke niekde v podnajme, ale bez ich vplyvu.

Lulita

Zuzova - byvavalo...mala som postavu barbie, vela krat som pocula ako si ludia hovoria, ze ziva barbie aha, ale viem si predstavit, ze niekomu to muselo byt chude, ale poviem ti pravdu, ze za cely cas mi nikto nepovedal, ze omg si strasne chuda, kazdy ma inu postavu, ja som vyzerala normalne, mam rovnako vysoku kamaratku, ta ma 62 kg a vyzerala len o nieco tazsia ako ja a pri tom rozdiel 10 kg bol medzi nami