Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

Lulita

Zuzova - ja mam 174 cm, mala som 59 kg v tvojom veku a schudla som na 50 kg, zeny mi zavideli, chlapi ma obdivovali, zastavavovali ma v meste ludia a pýtali sa ma ci som nejaka modelka, citila som sa nadherna a obdivovana, (nebola som vychudnuta, miery: 88 - 59 -90, potom som pribrala na 54 kg a citila som sa dobre, akurat, skoda, ze som si to neudrzala, teraz sa chcem dostat aspon na tých 58 kg co mas ty a budem happy :)

Žužova

Ono toho je vela, napríklad bráchove malé deti ked maju prísť tak ja nikdy niesom nejak nadšená ,proste deti no.. a hned sa začne rozhovor že ved to nemôžem takto ,proste deti su deti mala by som mať k nim vzťah,mala by som toto hento.. a vždy dojde k hádke lebo vybuchnem alebo ma to naštve no.

ťažko bolo aj ked som odmietla ísť na stužkovu.. proste to je povinnosť ,aj voči rodičom ale ja som nešla lebo ma také pretvárky nezaujímaju,v triede som mala len 5 báb s ktorými som si rozumela a ostatných sme mali na háku..takže by to bolo zbytočné vyhodenie peňazí.. a asi mi to bude vyčítať do konca života..
Alebo čo sa týka svadby ,raz som spomenula že nechcem svadbu v kostole,...nechodím tam,verím vo vyššiu silu,či už boh alebo vesmír,no neverím v cirkev (ani naši niesu nejaký katolici kresťania žeby to dodržovali) ale svadba v kostole je proste povinnosť každej ženy podla mamy asi ... A samozrejme ja som zase hlupaňa lebo to odmietam a chcem svadbu nejaku..inú,odlišnú... a tak dalej.

dee8

Par plepleskov by ti nezaskodilo...a to som v podstate v podobnej situacii ako ty - vysnena jedina dcera a tiez som dlho neplnila ocakvania...ale preco za to vinit rodicov...ved si zi podla seba, uz si dost stara...takto ublizis len sama sebe...preco sa radsej nepostavit na vlastne nohy a spravit nieco so sebou.. chod za niecim co ta bavi a dokaz sama sebe, ze za nieco stojis...ale nie tym ze sa vyhladujes na smrt..to dokaze hocikto...si ako male trucovite decko

emalea

Prosím ťa, skús na jednej-jedinej konkrétnej situácii vysvetliť, čo také zásadové riešite medzi sebou, možno budem z toho múdrejšia, lebo väčšina ľudí si komplikuje život kvôli somarinám!!

Žužova

Kolko krát som jej to vysvetlovala že som možno iná ale je to na niečo dobré ale ona má svoju pravdu svoje názory a moje neberie.. dokážeme sa baviť o všetkom,uplne o hocičom ale ked príde na toto už je zle.. často ked prejavím svoj názor kt, je odlišný od jeho a stojím si za tým tak už som hlupaňa

Lulita

Zuzova - 58 a vychrtle asi tazko :)) to je blbost najma pri 168 cm, to su reci takch, co maju nad 70 kg a beru venusine postavy za standart :) nie si tucna, si akurat...zrejme

Žužova

A keby jej nejak dokážeš že robí chybu? keby ti ide o život kvôli nej,myslíš žeby ani to snou nepohlo?.. ja už neviem ako jej to dokázať že to čo robí mi ubližuje ... roprávame sa často ako kamošky ,je to fajn..ale to je zlomok.. dáva mi to najavo že chcela mať dcéru inú,lepšiu..dokonalú

emalea

Dievča, keď ju miluješ aj Ty, tak to je dobrý základ všetkého a som tomu rada, že nie si k nej chladná...viete sa ako matka s dcérou úprimne porozprávať? Možno ani netušíš, ale vedela by Ťa pochopiť, skús jej vysvetliť, že Tvoja "inakosť" raz bude výhrou v Tvojom živote, alebo že je to len dočasné, lebo si ešte mladá a nevybúrená a že sa nemusí obávať...o pár rokov budeš ako ostatní...napr. aj s tým prístupom k dieťaťu...ja som bola aspoň v tejto problematike presne ako Ty...ja som nabrala vzťah k sebe...akože "chcem otehotnieť" až v 35ke! no a čo !! prosím Ťa skús to a na tú hladovku sa vykašli!!!

Žužova

168 a 58 a boli velmi chudé? ked som mala 50 stále som bola oničom..od vychrtliny daleko.. ale každý to vníma asi inak