Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

Rihanna

ani ja niesom ako ine baby ale nerobim take hluposti. Ked nechces deti tak nemaj a rob si svoje ale nehladuj len si znicis zdravie a budes este viac od nej zavisla a bude ta viac deptat ako doteraz. Sebavedomi clovek nepotrebuje okolie presviedcat cinmi ze je iny a nechce sa podriadovat ich pravidlam len nesebavedomi potrebuje seba presvedcit tym ze takto ako ty kona.

Žužova

Možno ako tu už vela ludi písalo,moja pomsta bude osamostatnenie,ked raz v živote dosiahnem čo chcem a ona uvidí aká som spokojná a šťastná a žijem si SVOJE! možno si až vtedy uvedomí že môj pohlad na život vobec nieje taký zlý a v ničom ma neobmedzuje ani mi neškodí

Lulita

jedine, co by MOZNO mamou pohlo, je keby sa osamostatnila a matka by videla, ze uz nema komu vrtat do zivota a davat nechcene rady, v jednej domacnosti sa moze aj na hlavu postavit, aj nejest, aj prejedat sa a aj tak bude vsetko po starom

Agnes998

Zuzova chapem ta, nakolko ja som si presla niecim podobnym, ako nemala som PPP ale to nepochopenie matky dobre poznam, ten pocit, ze som sa proste nevydarila, ze nie som taka, aku by ma chcela mat, ze jej robim len hanbu. Ja som dlho nemohla z domu vypadnut lebo som zarabala strasne malo, nemala som takmer ani na jedlo, strasne ma to ubijalo ze chcem vypadnut a nemozem. V tom case sa nedalo len tak zbalit a vypadnut niekde za hranice, este sme nemohli pracovat v zahranici, nedostali by sme pracovne povolenie, v nemecky hovoriach krajinach sa to nedalo ani ako au pair. Dnes su uz hranice otvorene, pracu sa da najst vsade. Tebe urcite prospeje vypadnut niekam daleko od mamy a nemusiet pocuvat jej mudrosti. Pomoze to vasmu vztahu, aj ona si konecne uvedomi ze uz nie si mala a uz na teba nema taky vplyv, ze by sa mala zacat spravat rozumne a zacat ta respektovat, inak ta strati uplne.

Lulita

jedulka - jasne, to je uz druha vec, preto vravim odosobnit sa, ludia sa nemenia, ta moja teda vobec a ked schudnut tak kvoli sebe, ale ako pise nechce byt tuctova, ale pekne stihla, len clovek musi vediet rozoznat hranicu to je cele, aby nesklzol kde nechce, v Zuzovej prispevku sa motaju 2 odlisne problemy, myslim, ze ked to clovek rozvrta jeden s druhym nesuvisi, lebo ako 50 kg bude pekna, stihla, nie anorekticka

miamiama

UŽ TRPÍ !!!
a ty nemáš sebavedomie, sebapoznanie, sebaúctu, pokoru... to ty si tá nešťastná a ako 49kg sa niečo zmení?!?! nezmení budeš naďalej aj ty aj tvoja mama

jedulka

Lulita ...já vím,ale na to jsou taky fígle.I matkám je občas zapotřebí aby se nad sebou zamysleli.Jen ten způsob jakým to chce udělat Žužová je naprostý nesmysl.Ano matka se bude velmi trápit.Ale změní tím své myšlení? Na to se musí jinak.Navíc jak už tady zmíněná přispěvatelka napsala,ublíží tím především jen a jen sama sobě a to takovým způsobem,že se s toho jen tak nedostane!Co jí zbude ze života,když se takhle zachová.Jen peklo na zemi a zaživa.Chce to něco jiného,konkrétně neumím poradit protože neznám její matku,ale ona ano,tak at použije mozek!