Chcem sa vyhladovať

Príspevok v téme: Chcem sa vyhladovať
Žužova

Chcem sa vyhladovať,chcem byť chudá som tým posadnutá..jem málo alebo vela a ptm vraciam,,vyhýbam sa sladkému ,cvičím a stále nevidím výsledok akoby som chcela.. Chcem mať 49 kg chcem aby mi ludia povedali že fuha ty si teda chudá,trčia ti kosti..daj pozor neprehaňaj to. Chcem dokázať vobec nejesť ked som doma,chcem znenávidieť jedlo celkom..
chcem aby moja matka cítila strach ,pritom medzi sebou nemáme zlý vzťah ,iba to že som jej jediná dcéra ale bohužial nevydarená lebo mam svoju hlavu tvrdohlavu a veci si robím po svojom i ked sa to jej nepáči,neprisposobujem sa jej a to jej vadí... nebola som na stužkovej,velmi mi to vyčítala... nerobím veci ako iné dievčatá ,odmietam deti,odmietam mať rodinu.. teraz určite nie ved mam 21 rokov ..nad tým ani uvažovať nechcem..možno pred 30tkou.. nemám vzťah k deťom,aj to mi neustále vyčíta.. všetko robím zle,..proste vysnívaná dcéra nesplnila jej očakávania..

Chcem aby aspoň takto trpela,aby ma videla raz v nemocnici a uvedomila si že niekde aj ona urobila chybu... ale nejde mi to zatial som stále rovnaká..58 kilová tucťáčka...

Mám 21 a chcem byť anorektička... neviem čo očakávam od toho že to sem píšem,možno názor,možno podporu .. ale potrebovala som to dostať von,pretože som práve teraz zistila príčinu prečo mám už pár rokov PPP.

Žužova

Je to jedna z možností,ale pomsta to nie... Pokoj bude ked sa naozaj raz osamostatním,bude mať klud aj ona aj ja :)

jedulka

Žužová...tak jdi na to jinak.Teď jsi doma,že ? Nemáš práci?Tak přeber všechno domácí práci na sebe a nech jí at má o čem přemýšlet ona.Tady je tvá pomsta a hned!

Žužova

A ked už tak žiadny šok som nikdy mame nespôsobila ke aj niečo navarím,ok nieje to nič výnimočné nikdy mi nedala najavo žeby som ju potešila nejak. Nie každá mama je ako ty , vyzeráš byť správna dobrá ,chápavá,ako vravíš hladáš na detoch to naj a ocenuješ ich kvality ..ale nie všetky su také

jedulka

Lulita to bude asi tím, že si nemáme možnost sednou a popovídat.Já netvrdím, že mám patent na rozum!A nevztahuj moje odpovědi na sebe.Ty jsou pro Žužovou.Ty jsi jiná ......

Žužova

Jedulka,z jedného príkladu že ked mama navarí a ja to vyvraciam usudzuješ že stále varí ?? .. išlo mi o príklad čo sa týka bulímie . Samozrejme varím aj ja. A nie neživí ma mama peniaze som jej dávala aj stravenky ked som mala prácu ako každý normálny mladý človek zamestnaný a nemala som stým žiaden problém !
Periem si sama, starám sa o seba sama,nič od nej nepožadujem ,ked niečo chcem kupim si to ,niesom už študent a uvedomujem si to ... takže nerob unáhlené závery o tom ako to u nás fugnuje z jedného príspevku.ďakujem.

jedulka

Žužová ...woodeyhoode napsala ten nejlepší příspěvek,jaký jsem tady kdy viděla.Doporučuji ti ho opsat,vytisknou a čist denně před spaním jak "modlitbu"Je jí slova ti budou morální oporou!Co se tvých kil týká.Udělej to.Jestli ti zůstalo ještě trochu zdravého rozumu v hlavě.
Žužová,proč je takový problém s bratry?Podle mého názoru neumíš mít nikoho ráda,to ti mamka asi ukazuje!Ona to neříká pro nic za nic.Přemýšlej!
Mamka ti udělá v 21 letech jídlo ...kolikrát jsi udělala ve tvých 21 letech jídlo ty jí? Zkus to a respekt, minimálně šok, tím matce způsobíš.
V 21 letech bydlet u matky nechat se od ní živit,doslova obskakovat se,určitě i pere a žehlí,mno Žužová,co to říká o tobě, skus přemýšlet?Já vím od přemýšlení bolí hlava ale to i po chlastu.
Co takhle trochu vděčnosti.Jak píšu,jdi a udělej za ní práci,posadíš jí tak na zadek, jak jsi jí nikdy neviděla.Hele jak je to jednoduchý.
Jen to zkusit...

emalea

Žužova, keď Ťa neodplaší ani podrobný popis tela, čo sa s Tebou stane, keď sa necháš vyhladovať ako to krásne opísala v príspevku woodey...tak bude asi najlepšie keď Tvoj stav bude riešiť odborník-psychiater...