14 - ročne dievča váha / miery

Zara131

Ja mám 13 rokov, 46kg a 160 cm. Som vysokej štíhlej postavy,ale aj tak si myslím že 46 kg je veľa.
Prosím vás napíšte svoj názor;-)
Ďakujem.

pomocnica

Tuja- čosi. :) To by som aj ja musela byť palička, lebo veď tí ľudia sa tým živia, že keď k ním niekto ťažší príde a uvidí kosti, tak sa už tak vidí tiež. :D ale ja som za zdravú stravu a šport, aj keď nie vždy sa mi chce športovať, tak tú stravu viac podporím a udržím si váhu OK.

Ale si milá, že ti to napadlo. :)

pomocnica

Tuja-no neviem, ale sama som chudla, a aj chudnem, no a niektoré rady sa mi osvedčili, tak sa snažím pomôcť, aj keď asi si to myslela ironicky. :D potrebuješ tiež pomôcť? :-)

pomocnica

Ahoj Becky.
Takze to vobec nie je vela. Takze kvoli vahe sa trapit nemusis.ak si chces spevnit postavu,tak to je len dobre. Velmi dobry je beh,ale ak chces nejake cviky,tak pohladaj po nete a skusaj. Na kazdeho funguje nieco ine. Ale v podstate vsetky cviky funguju, ak sa robia spravne. Na brucho obycajne brusaky,sklapacky alebo vydrz v mostiku ci ako sa to vola(to sa das na lakte a nohy mas na spiskach,stahujes brucho aj zadok a mas byt co najrovnejsie,ale nie vystrkovat zadok ani trup velmi tlacit dole. Takto ak vydrzis od zaciatku menej tak 1min,ale postupne zvysuj tak to bude super. Potom napr 2min a pauza a zas 2min.)
Vela stastia,sice sa zapotis ale vysledok stoji za to!

becky_798

Chcela by som poradiť.
Potrebujem si spevniť nohy a brucho, ale neviem aké cviky sú rýchlejšie a efektívnejšie. Lebo každy hovorí nieco iné. A ja som už z toho zmätená.
A ešte som sa chcela spýtať či je veľa ak 14-ročné dievča važi 56kg a meria okolo 170