14 - ročne dievča váha / miery

becky_798

Chcela by som poradiť.
Potrebujem si spevniť nohy a brucho, ale neviem aké cviky sú rýchlejšie a efektívnejšie. Lebo každy hovorí nieco iné. A ja som už z toho zmätená.
A ešte som sa chcela spýtať či je veľa ak 14-ročné dievča važi 56kg a meria okolo 170

pomocnica

Timotejka, vpoho, môžeš sa trochu zdravšie stravovať, viac pohybu, aby si si vyformovala postavu. Neriaď sa váhou, ale tým, ako vyzeráš, ja to posúdiť neviem, nevidela som ťa, ale ty áno, takže posúď sama, niekto môže vážiť aj 90, ale mať super postavu, svaly... :)
Zuz7878- no každé inak, ale takých si myslím 80-85 cm. Ale zas to každý inak. Aj viac kľudne ale aj menej. :)

timotejka

Chcela by som sa spýtať mam 13 rokov výšku cca 155 cm a vahu 56 kilogramov , myslím si že je to veľa čo si myslíte vy ?

pomocnica

Mala by si mať ako keď mínus 110 od výšky = 61 kg, takže si ešte ľahšia ako by malo byť. :) ale nesnaž sa to silou mocou dohnať. :) ale keď teraz priberieš, tak to vôbec nevadí. :)

pomocnica

Nikušik22- Podľa mňa máš skvelú váhu, určite si štíhla a krásna slečna. :) Na určitý vek nie je určená váha ani výška presne, lebo každý z nás je unikát. :) Stravuj sa zdravo a maj pohyb, lebo to je dôležité. :) Raz za čas si daj aj nezdravé jedlá, ale nie príliš často, ale šak to vieš. :) Držím prsty v udržiavaní zdravého životného štýlu. :)

Nikušik22

pomocnica- Ahoj. Mám 13 rokov, moja výška je 171 cm a moja váha je 54 kg... Chcem sa opýtať nie je to na môj vek veľa??

pomocnica

Tak čo budeš mať narodky tak všetko najlepšie. :)

Ale tvoja váha/výška, sú ideálne, takže z fast foodom začínať nemusíš. :) nie je to zdravé, ale to vieš. :)
Na obedy jedz to čo máte doma a to čo ti chutí. Keď ti chutí aj pizza, tak si ju kľudne raz za čas daj. :) Je to v pohode. :)
Maj sa. :)

Ninuš

V okóbri 8. budem mať 12 a vážim okolo 47 kíl no meriam 156-157 centimetrov je to v pohode ? nejem fastfood iba klasické jedlá dnes som mala malé fašírky so zemiakmy na obed je to v pohode ? vopred ďakujem

pomocnica

Nella2001- tak to sa ti asi iba zdá. :D
Skoro pri všetkých cvikoch na brucho sa kolena zapájajú, aj pri brušákoch..Normálne to človek ani necíti, ale ja mám tiež problémy s kolenami tak ako ja to cítim.. No asi si štíhlučká, takže nemáš čo riešiť a prosím ťa nezačni chudnúť, lebo keby si aj z tak útlej váhy ešte chudla, tak ti to neprospeje. Môžeš začať cvičiť nejaké svalové cvičenia, hocijaké, aby si si vyformovala postavu ak chceš ale možno by si aj pribrala, ale vyzerala by si lepšie stavane, ale zasa nwm, lebo som ťa nevidela...:) Inak môžeš byť šťastná, že máš takéto asi gény, lebo to chce mať veľa dievčat aj žien.:) na brucho môžeš vyskúšať jeden, kde sa ani tak kolená nezapájajú: ľahneš si na chrbát, ruky k telu. Nohy buď vystri(tak je to účinnejšie), alebo pokrč. a trupom pohybuj zo strany na stranu. proste sa hýb, ako by si sa nakláňala, ale po ležiačky. ruky posúvaj pri tom ako sa hýbeš, ale to ide už aj prirodzene,. :) no takýchto cvikov je veľa na nete. :D
Držím prsty pri formovaní bruška. :)