14 - ročne dievča váha / miery

Evie

Ja žasnem, čo mladé baby v tomto veku a v dnešnej dobe riešia. Ja som v tvojom veku riešila bunkre vonku s kamarátmi, úlohy som si robila, kreslila som si a hrala v školskom divadle a ani vo sne by ma nenapadlo zaoberať sa váhou či mierami. Dnešná doba je až taká trhnutá, že i mladé baby v tvojom veku sa dávajú na diéty a podobne. Hoď to teraz za hlavu, keď budeš staršia možno ale teraz ani nerozmýšľaj preboha nad mierami vôbec, máš 14 rokov...

Neries000000

Myslim,ze ak ma dievca kolo 160cm tak 40 kg je dost,ale dost malo...no to je len vec nazoru....ja mam 14 mam 165 a 51kg a baby poviem vam som spokojna...na to kolko vazim tak mi ludia hovoria,ze som az prilis chuda dokonca niektory mi hovoria,ze som anorekticka...ale baby prosim vas viem,ze teraz to mame vsetky ako velmi dolezitu temu...no ja osobne si myslim,ze ak sa chcete niekomu zapacit budete sa mu pacit kvoli tomu aka ste a nie preto kolko mate kil...je jasne,ze je velmi dolezite stravovat sa zdravo a cvicit,ale pokial nemate ziadne zdravot. problemy tak naco sa trapit?

Julina80

gabca2003: To je zaujímavé, ja vážim / meriam takmer rovnako ako ty (56kg / 171cm), len rokov mám "o niečo" viac... totiž 36 :))
V tvojom veku som vážila asi 48 kg, ak si to dobre pamätám.

gabca2003

Ahoj, ja mám čerstvo 14 rokov a meriam 168 cm. Myslím si že som priemernej postavy pretože vážim 53 kíl. Môžte mi povedať svoj názor :)) Nenahnevám sa :)) a stravujem sa viac menej zdravo... Do školy mrkvička,uhorka,paprika a špenát občas banán,jablko alebo iné ovocie... A však na obed sa pekne naobedujem čiže šalát, polievka a hlavné jedlo.. A doma no občas nejaká tá čokoládka (každý deň niečo sladké) a tiež zajdem do chladničky ako každé dievča. Niekedy mám stres s mojej postavy pretože v mojom okolí sú aj chudučké baby a pekné ale čo už ja som ja... cez leto občas obujem topánky a zabehám si ale to len málokedy.. Keď mám náladu tak si len tak zacvičím pretože pred rokmi som skončila s Judom... A mimochodom som Skautka :)) občas si so mňa robia niektorý srandu že ukáž svaly (pretože mám silnejšie ruky (hrubšie ale nie nejaké svaly) a stehná a tak... (stehná mám väčšie pretože som dosť cvičila a tak som dosť pribrala okolo 15 kíl za posledné 2-4 roky.. Ale aj ostatné si z toho veľmi nič nerobte
veď rastieme do krásy a to znamená aj nejaké tie kilá... Napíšte :))

emmkamemka

prečo riešite váhu a výšku ??
všetko záleží o tom ako je postava rozložená ..
ja som mala ako 14r 63kg a 165cm
veľa že ???
no nik mi tolko netypoval... a to len preto, že do brucha jednoducho nepriberám ...
a teraz ?? mám výšku síce rovnakú no 56 a každý mi kovorí nech priberiem, že mi trčia kosti :-) :-) :-)
opýtaj sa doma, okolia atd...neboj sa ak si príliš chudá resp. pri sebe troška oni ti to naznačia :-)
každopádne v takom veku sme asi všetke boli zúfale zo seba, no to nerieš...vekom sa všetko upravuje :-)

pomocnica

Zara131-si normálna? Veď musís byť hotová modelka a typujem, že to aj chceš počuť a myslím si, že to tak aj bude. Máš ideálnu postavu, tak si užívaj, že nepriberas a garantujem ti, že máš super postavu a netreba ti chudnúť a 46kg určite nie je vela, skôr mozno aj málo! No nech sa ti dari, aby si mala veľa nápadníkov ,teraz v 13, ale pozor, aj keď budeš veľmi pekna a budeš mať úžasnú postavu, tak chalani si na ženách vážia skromnosť!