14 - ročne dievča váha / miery

ahjajjaj

Lujza, moja dcéra má necelých 13 rokov, 160 cm a 39 kg. V puberte je to tak, že narastie, priberie, narastie, priberie.
K Tvojej dcére: tých 80 kg je trochu - aj keď nie alarmujúco veľa - aj vzhľadom na to, že neskôr zvyknú dievčatá ešte viac pribrať. Ideálne by bolo, kebyže má tak do 70 kíl. Na Tvojom mieste by som ju viedla k pravidelnému športu aj za pomoci osobného trénera. Vynechala by som čipsy, sladkosti a biele pečivo. Proste ju naučiť správnej životospráve.

Emusa111

Ahojte mám o mesiac 14rokov meriam 163cm a vážim 42kg niesom spokojná zo svojou postavou prosím poraďte mi niaku diétu alebo niake cvičenia ktoré sú overené a naozaj fungujú

Emma12344

Ahojte viem že neni mi 14 ale je mi 13 a chcem sa opýtať či by som mala schudnúť keď mám výšku 166 a vážim 64kg.

Emucka003

Ahojte baby . Ja mam 14 , 165 cm a 45 kg . Obvod pasu 58 cm obvod stehien 47 cm . A som strašne nespokojná lebo mam velké stehná :(

chacha

Žiadne strachy:ja mám tuším 169 cm vážim 61 kg a mám miery 94-68-100 a som spokojná ... a vek no veru skoro jak ty :DD