14 - ročne dievča váha / miery

Emucka003

Ahojte baby . Ja mam 14 , 165 cm a 45 kg . Obvod pasu 58 cm obvod stehien 47 cm . A som strašne nespokojná lebo mam velké stehná :(

chacha

Žiadne strachy:ja mám tuším 169 cm vážim 61 kg a mám miery 94-68-100 a som spokojná ... a vek no veru skoro jak ty :DD

Louie

Mladé dievčatá by mali radšej ,,odhodiť" mobily a soc. siete preč a namiesto toho si nájsť športový krúžok do ktorého by chodili pravidelne cvičiť. Telo v tomto veku nechce žiadnu diétu (potrebuje živiny a treba pravidelne jesť a veľa piť) ale šport. Miery potom riešte v dospelosti keď sa už nebudete vyvíjať...

pomocnica

Isabeeell-tak ťa správne upokojujú sestry, majú pravdu. Musíš byť chudá pri takejto váhe a ak nie si vychrtlina, ale máš aj nejakú svalovú hmotu tak to je len a len dobre. :-) Len tak ďalej.

Isabeeell

Ja mam už onedlho 15 rokov mam vysku 160 cm a vazim 47,48 kg ☺som boxeristka mam svalnate nohy alee ja si obcas myslim ze trosku tucne alee hned ma upokoja sestry

pomocnica

Uskola -ideál, nerob si starosti máš to presne:153-110=43. :) Určite po tebe všetci idú, tak buď kľudná. :P :D
Kľudne môžeš pribrať, ale nie naschvál, ale keby sa ,,pošťastilo,,, tak si z toho nerob hlavu. :)
Veľa šťastia.