14 - ročne dievča váha / miery

ahjajjaj

pardon, dokončím: čiže výška otca -13 + výška matky/ delené dvomi. Získaš nejaké číslo. Od toho čísla odčítaj 8,5 centimetrov pre Tvoju minimálnu výšku/ od toho čísla pričítaj 8,5 centimetrov pre Tvoju maximálnu výšku. tvoja výška v dospelosti dosiahne nejaký rozmer v danom rozmedzí.

ahjajjaj

ahoj motýlik. Pokiaľ si už mala menštruáciu, vyrastieš nanajvýš 6 centimetrov. Pokiaľ nie, záleží aj od toho, kedy ju dostaneš, dovtedy môžeš ešte dosť veľa rásť. Koľko vážiš? Akú výšku majú Tvoji rodičia?

Tvoja minimálna výška v dospelosti je vzorec: výška mamy + výška otca mínus 13 a celé delené dvoma

ahjajjaj

Lujza, moja dcéra má necelých 13 rokov, 160 cm a 39 kg. V puberte je to tak, že narastie, priberie, narastie, priberie.
K Tvojej dcére: tých 80 kg je trochu - aj keď nie alarmujúco veľa - aj vzhľadom na to, že neskôr zvyknú dievčatá ešte viac pribrať. Ideálne by bolo, kebyže má tak do 70 kíl. Na Tvojom mieste by som ju viedla k pravidelnému športu aj za pomoci osobného trénera. Vynechala by som čipsy, sladkosti a biele pečivo. Proste ju naučiť správnej životospráve.

Emusa111

Ahojte mám o mesiac 14rokov meriam 163cm a vážim 42kg niesom spokojná zo svojou postavou prosím poraďte mi niaku diétu alebo niake cvičenia ktoré sú overené a naozaj fungujú

Emma12344

Ahojte viem že neni mi 14 ale je mi 13 a chcem sa opýtať či by som mala schudnúť keď mám výšku 166 a vážim 64kg.