14 - ročne dievča váha / miery

pomocnica

Vikinka Masarikova- si trochu chudá ale podľa toho čo píšeš tak nie si vychudnutá ale taká akurát. :) je to normálne. :D keĎ sa cítiš dobre tak je to super. :DD jedz zdravo a športuj, lebo to je veľmi dôležité. :)

pomocnica

Ahoj, ... máš dobrú váhu a je to normálne. :DD tvoja ideálna váha by mala byť 55 kg, ale zase ak máš svaly... ťažké kosti, tak to je to, čo sa napríklad tu nedá určiť, lebo som ťa nevidela. Zdravšie sa stravuj ak to už nerobíš teraz a bude to OK. ale teraz máš tiež vynikajúcu váhu, chudnúť nemusíš, ale ani sa nesnaž pribrať. :)

gabča

A ešte medzi 130 cm a 140 cm je dosť veľký rozdiel tak niekoho poproste aby vás zmerali buď kamoši, alebo rodičia, doktorka... je to presnejšie a nemusíte typovať.:)

gabča

Ahoj, abc.....ako neviem či si tá istá osoba ako bla,bla, bla ale jej som uz vravela, ze ma dobru vahu aj vsetko a nic take este riesit netreba. tak nechapem o co islo v tomto prispevku. ?????? no ale vahu aj vsetko tam mas dobre. :)
PS:zabudla si v tej svojej abecede q.Q:DDD

gabča

AHOJ BLA BLA BLA! mas 8 rokov, tak to este riesit nemusis, ale vahu aj vysku mas dobru ked ti na tom zalezi!:))))))) od tych 10 rokov(vacsinou az neskor)sa zacina priberat,tak sa nezlakni!:DD