Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

xBalonikx

Ja som začala robiť pri firme len nedávno a asi sa dlho pri nich nezohrejem. Všetci moji známy sa mi smejú, je mi protivné keď vidím ako tlačia už skúsený na ľudí a ako sú ľudia znudený s firmy a aj z prezentácií. Ak niekto aj príde, tak drvivá väčšina vás predtým pošle kade tade. Okrem toho som si nechtiac vypočula rozhovor o tom aké sú naozaj fantastické vzťahy pri firme. Keď ma brali do firmy, tvrdili ako si ľudia pomáhajú aká je to fantastická spoločnosť, plná fantastických ľudí a teraz si nechtiac vypočujem ako ohovárajú jeden druhého. No, fuj.

0Majuľka

Na centrále človek nevybaví vôbec nič. Na listy reagujú tak po 30 dňoch, do telefónu vám bude "brechať" nejaká pani po česky. Celá firma je len veľký požierač peňazí, nič viac.
Ja mám od nich tiež hodne výrobkov, vysávač putoval do komory po 3 použitiach, s niektorými som ale spokojná, ale napríklad moje 3 deti už o výrobkoch od nich nechcú ani len počuť. Syn s nevestou mi už nedovolili kúpiť ani len sprej k biolampe a termokontroly, radšej mi kúpili nový riad. Inak, druhá, budúca nevesta mi odmieta piť zo šálok od tejto firmy a aj jesť z tých riadov, lebo jej to nechutí.

i3v3n8

som zhrozená koko negatív .... ja mam skusenosti s firmou Zepter uz 20rokov a možem povedať že čo sa týka výrobkov nedám dopustit až na vysávač ale na ten dená dopistiť moja sestra... takže tisíc ludí tisíc chutí a názorov... a čo sa týka reprezentantov tak je to o nás o ľudoch čo im dovolíme .... mala som za tých 20 rokov skusenosť s viac reprezentantmi a bola som aj oklamaná ale potom to prebrala iná pani a te je nasa ,,zepter pani,, do dnes :) naučila nas všetko používať ked bolo potrebné prišla aj viac krát. ku každemu nákupu sme odstali krasny darček, doklad o zaplatení zmluva a záručný list a dokonca aj original certifikát je samozrejmostou ku každému výrobku ktorý nam bol dodaný.... netvrdím že každý výrobok je vhodný pre každého a za chovanie obch zastupcov si možeme aj my sami ... pri prvej zlej skusenosti som podala sťažnost ktora bola vyriešená okamžite takže všetko treba riešiť hned nie po roku nie na diskusiach ale písomne na centrále. pekný deň

Bardejov

Ja už o nich nechcem ani len počuť. Naťahoval som sa s nimi po súdoch, ktorý som nakoniec vyhral a to aj tak, že krajský súd potvrdil rozsudok bardejovského okresného súdu. Oni dávajú na exekúciu aj to, načo vôbec nemajú právo, teda mne to tak povedal právnik a v mojom prípade mal aj pravdu.

Kačen1

Nie každá biolampa je dobrá s tým súhlasím, ale tie čo pracujú na základe polarizovaného svetla sú ako Zepter biolampy, aj keď sa môžu líšiť stupňom polarizácie.
My máme biolampu od Zepteru priamo zo Švajčiarska a poviem vám, od Zepter biolampy čo sa predáva v SR to má rozhodne ďaleko. Je čierna (ako bola niekedy aj tu Zepter biolampa) a v oranžovom kufríku a je to priamo od výrobcu. Moji známy majú tiež biolampu, ale ani jedna nie je takáto, akurát takúto má švagriná, ktorá si ju tiež tam zakúpila. Môj manžel pracuje už 19 rok vo Švajčiarsku, tak si vieme porovnať čo kúpime tam a čo majú moji známy, čo vyhadzujú peniaze za Zepter tu.

TrnavskáO

Neviem aké sú Vaše dlhoročné skúsenosti, ale ja ich mám tiež a žiaľ, bola som párkrát oklamaná. Ešte na začiatku keď prišli do módy Zepter nádoby som sa pre ne rozhodla a veru prišla som o nie malú čiastku peňazí, vďaka chamtivcovi.
Pred 5 - 6 rokmi mi zase zobral údajný pán riaditeľ nádoby pre prečistenie a dodnes ich nemám. Takisto tam mám u neho aj biolampu, ktorá sa z reklamácie nevrátila. Ja už dávam od zepterákov ruky preč, kupujem to načo mám a zásadne v kamennej predajni, alebo cez net.
Inak, nádoby som oľutovala, za také peniaze som mohla mať zakaždým nové hrnce a mohla som si dovoliť staré hádzať do smetí.

Cifra

Ja mám tiež od firmy Bioptron už vyše 10 rokov, ale som s ním spokojný. Teraz sme od nich kúpili nádoby, ale ten prístup už z ďaleka nie je ten, čo bol predtým a ani sa to nedá porovnať. Už to nie je tá firma, čo bola pred 10 rokmi.

mirabelll

Dobrý deň, mám dlhoročné skúsenosti s firmou Zepter a môžem ju len odporučiť. Prístup zamestnancov je podľa mna veľmi ľudský. V každej firme sa nájde pár ľudí, ktorí možno občas nemajú svoj deň a nie sú zrovna príjemní. Mám mnoho výrobkov značky Zepter a som nadmieru spokojná. Biolampu mám už takmer 10 rokov a veľmi mi pomohla pri chorobách a zraneniach. Nádherne sa mi vďaka nej zahojila napríklad jazva po cisárskom. Mala som možnosť vyskúšať aj lampu od iného výrobcu ale nemala také dobré a rýchle účinky ako biolampa od Zepteru.

Marica1235

Ja som bola tiež pozvaná do jednej takejto pobočky na kávu a keďže sama pracujem v oblasti kontrol poriadne som sa poobzerala a našla viacero nedostatkov v ich priestoroch. Neváhala som, podala som návrh na vykonanie kontroly na SOI.

Silvia Sisa

Je to síce prípad z Čiech, ale presne tak to funguje aj na Slovensku, dokonca som počula, že firma vlastne existuje už len v Čechách - teda vedenie a ako tak čítam české stránky, tak mi je až zle z toho.
Určite by som nikdy nekupovala od nich tak, že budem platiť dopredu, nakoľko viem, že ak sa dostanete do problémov - finančných, tak firmu to netrápi, vy nemáte tovar, ale oni budú splátky vymáhať a to aj prostredníctvom exekútora. Moja známa mala na krku exekútora, kvôli biolampe, ktorú si objednala, nevedela splácať, lebo prišla o robotu a mala aj nádorové ochorenie kde je mimochodom lampa kontraindikovaná. Ak nemáte na tovar, radšej nič nekupujte, ale na Zepter splátky rozhodne nie.
Ja som sa raz pýtala dealerky, že čo s peniazmi zákazníkov ak firma krachne a jej odpoveď bola vraj, prečo by mala krachnúť ak je tu už vyše 20 rokov?! Ale to predsa nie je seriózna odpoveď a krachli už aj serióznejšie firmy, ktoré boli dlhšie v SR. Okrem toho dakedy bola firma aj v SR a teraz je vedenie v ČR.