Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

Maria_11111

S biolampou som veľmi spokojná-máme ju v rodine,ale s firmou o to menej. Mám s nimi dosť neprijemné skúsenosti a niekoľko 100 eur mi u nich zostalo.
Pred 11 rokmi mi zomrel manžel,ktorý objednal lampu ako darček pre rodinu takže o nej nikto nevedel.Keď som našla zmluvu pracovníčka v BA mi tvrdila,že zmluva je už na právnom riešení a ona už s ňou nevie nič. Peniaze mi nevrátia,takže nikdy viac. V mojom okolí nie som jediná kto zasponzoroval firmu daným spôsobom a potom sa nečudujem,že každý jeden jej zamestnanec sa vozí na novom aute a má doma nie dom ale rovno kaštiel. Ja pochádzam z Michaloviec a tu má firma otrasné meno.

ebi77

aj ja som počula, že biolampa bion7 vôbec nemá také účinky ako biolampa značky bioptrom

často si ich ľudia náhodou zamenia pri kúpe cez internet, mysliac, že je to tá lampa od Zepteru-Bioptrom

Ivka 1

Jasné, je potrebné hľadať riešenie ako sa dostať k lampe lacnejšie. Myslím,že seriózny reprezentant firmy Zepter nájde riešenie.Riešenie sa nájde ak je vôľa.

Adalim_a

My sme už kúpili 3 biolampy,lebo sme ich zaobstarali aj pre starých rodičov. 2 sú Zepterácke a jedna je zakúpená v predajni zdravotníckych potrieb v maďarskom Salgótarjáne. Je to presne tá istá lampa ako Zepter, patent na ňu predala tá istá maďarská dr. ktorá predala patent pred x rokmi firme Bioptron AG do Švajčiarska ale viacnásobne drahšia. Biolampa nie je vlastníctvom f. Zepter, ale f. Bioptron AG a preto ju zakúpite aj na SK lacnejšie v internetovej lekárni v Nitre.
Sme spokojný so všetkými 3 lampami, tú 1. Z. lampu som si kúpila od jedných v mieste bydliska a bola som s nimi maximálne spokojná. Druhú Z lampu kúpil už manžel na služobnej ceste ale prístup bol nulový. Sám bývalý spolupracovník firmy mi povedal, že biolampy takú hodnotu nemajú platíte za reklamu. Sami spolupracovníci si ju vedia zakúpiť aj za 70% zľavy. Treba na nich len pritlačiť a oni nájdu spôsob na lacnejšiu lampu, alebo inak Maďarsko.

Ivka 1

Moje skúsenosti s lacnými biolampami sú skôr negatívne. My sme mali doma požičanú biolampu od Zepteru a synovi veľmi pomohla pri hojení zlomeniny lakťovej kosti. Naopak moji rodičia si kúpili bio lampu na nejakej predajnej akcií a to sa nedalo porovnať.Lacné je len lacné a šmejd zostane šmejdom.Výrobky od Zepteru sú síce drahšie ale o ich kvalite sa nedá pochybovať. Čo sa týka vulgarnosti predajcov, to je tiež diskutabilné. To je o ľuďoch, všade sa nájdu aj slušní a aj vulgárni.Ja som sa našťastie stretla len so slušnými ľuďmi.

Marta_K

Viem ti povedať len toľko, že biolampa je skvelá vec, ale aj iné firmy ju ponúkajú a za lacnejšie peniaze.
Ak už chceš len Zepter, tak si nájdi reprezentanta ale nekúp ju na zmluvu, oni majú možnosť ju predať aj lacnejšie a tak som ju kúpila aj ja. Pôvodne mi ju pani z KE ponúkala za 480 eur a nakoniec mi ju predala za 300 eur.
Inak pozor, lebo už aj Zepter má kopec čínskych prístrojov a hlavne im nedávaj svoje osobné údaje, lebo ťa budú otravovať do nekonečna.
Teraz už Zepter nie je taký super ako dakedy.
Ja mám na skok do Poľska tak aj tam kúpiš lacnejšie.