Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

Oklamaný

Mňa tiež oklamali Zepteráci a kus som googlil na nete, lebo mám v pláne sa s nimi súdiť a našiel som toto medzi inými vecami, ktoré ma u "serióznej" firmy prekvapili. Takže radšej dopredu neplaťte nič:
spotrebitele.dtest.cz

Kkkkk

Môžeš si objednať aj hrnce, ale ako som pozerala na e-shope firmy sú omnoho drahšie ako od reprezentanta. Ja som si ich objednala cez reprezentanta, ale dopredu som mu povedala, že chcem najnižšiu cenu, lebo viem, že tie ceny čo sú na e-shopy firmy, sú najvyššie ceny a okrem toho majú ešte 2 nižšie. Pripadajú mi ako na trhu. Dajte im číslo, ktoré veľmi nepoužívate, aj tak sa vykrútia, že to číslo chcú pre kuriéra a trvajte na tom, aby na zmluve vyznačili, že si neželáte byť kontaktovaný a ak predsa tak im jednoducho zložte.

rosnicka171

Dajú sa aj hrnce kúpiť cez net? Lampu viem, ale chcem dokupovať hrnce a nechcem aby ma vyvolávali, aj takto ma dosť bombardujú všelijakými pozvánkami čo zasielajú poštou a vyvolávačkami.

Anela11

To, že sú podomový predajcovia by ma tak nerozčúlilo, keby mali kvalitné výrobky.
Objednala som si od nich upratovací stroj, kde je vysávač a parný čistič so žehličkou a fungoval asi mesiac bezchybne. Nepoužívala som ho, je predsa nemysliteľné, že ho budem posielať na reklamáciu do BA a ja platiť za poštovné, tak som si kúpila od inej firmy a mám pokoj.
Nedávno prišla za mnou pani od firmy a ja sprostá som sa dala nahovoriť na vysávač, taký handy. Nedokázala som s ním povysávať ani len omrvinky, tak som volala dotyčnej pani a ona vraj asi s ním neviem robiť. Po pár dňoch prišla, chcela ma nanútiť na odšťavovač a vraj toto čudo mám poslať na reklamáciu. Tak som sa nato vykašlala a vyše 200 eur vysávač v záruke som vyhodila do smetí. Odvtedy s firmou nechcem mať nič, nekvalitné výrobky si viem kúpiť aj v čínskom obchode.

Darin Ka

Mám od nich tiež nejaké výrobky, ale kupovala som zásadne vtedy keď som chcela ja. Toto všetko sa zmenilo asi pred 9 - 10 rokmi keď ma na ulici oslovili ohľadom ankety, vraj prieskum zdravia. Aj ma dotiahli do kancelárie, vraj som vyhrala výrobok od nich. Vyhrala som jednu handra na upratovanie, čo kúpim v Lidl-i za 2 eurá a nemusím za ňu sedieť s blbými, falošnými ľuďmi v jednej miestnosti. Vtedy som im povedala, že nič nechcem. Bol kľud asi 2 roky, potom začala jedna pani v rokoch chodiť po našom meste z obchodu do obchodu a otravovať ľudí. Ja pracujem v jednej kancelárii, tak sa dotrepala aj tam a nedala sa rušiť, že je to pracovisko, tak som ju vypoklonkovala ja. Na moje nešťastie si moja pracovníčka od nej kúpila mixér a vraj musela dať nejaké kontakty, aby mala zľavu, tak dala moje nové číslo a začalo sa otravovanie. Daná dáma už u mňa nepracuje, našťastie jej končila dohoda a poslala som ju kade ľahšie, nech rozdáva kontakty inde. Neskôr mi zavolala druhá pani, vraj mám výrobky a chce mi ukázať najnovšie výrobky. Došla, do domu som ju nepustila ani náhodou, s tým, že jej to bude trápne a snáď odíde bez rečnenia. Trápne jej to nebolo a začala mi vysvetľovať rovno pred domov a ja som len mlčala. Keď som jej povedala, že nič nechcem, tak mi začala ukazovať čo všetko ešte majú, takže mi to pripadalo tak, že ak nekúpim niečo väčšie, aspoň nech kúpim nejaký čínsky odpad. Potom sme mlčali obe, ona stála a usmievala sa ako dajaký debil a mňa išlo rozhodiť. Potom sa asi dovtípila a bolo jej to trápne a odišla.
Minule prišiel ďalší pán vraj pre mňa má extra výhodnú ponuku. Hneď som ho stopla, že aj ja mám pre neho výhodnú ponuku, buď odíde po vlastných, alebo na neho pustím rotvailera, tak odišiel. V piatok opäť dáma, tej som vo dveroch oznámila, že nech mi dá kontakt na seba, ak by som náhodou niečo dakedy potrebovala a na nete to už nezoženiem a nech zmizne a neotravuje. Nakoniec mi nedala ani kontakt (našťastie), lebo môj 18 ročný syn sa prišiel spýtať, či máme pred dverami ďalšieho žobráka od nejakej pochybnej firmy a či mi má pomôcť ho nakopať niekam.
Nedajú sa zahanbiť ani za svet a sú ako podomový rumuni, ba niečo horšie, lebo sa ešte aj držia za pánov.

nohab

Ešte v r. 2006 som si objednala od firmy biolampu Pro 1. Po necelých 2 mesiacoch som upozornil pani od ktorej kupoval biolampu, že stojan je chybný a vyhodil som nemalé peniaze, takže nech mi to vyreklamuje. Vrátilo sa mi to, bezchyby to bolo asi tak 4 týždne a potom znova. Vtedy som povedal, že od firmy už nič nechcem. Po nejakých rokoch sa mi pani ozvala akoby nič a núkala opäť výrobky. Už nekupujem od nich nič, stačilo. Vyhodil som nemalé peniaze a mám doma šrot. Hlavne, že firma si reklamuje na ich web stránke koľko má spokojných zákazníkov a akých školených reprezentantov a neviem čo. Môžem povedať sú naozaj školený, pani od ktorej mám biolampu mi vo veľkých štekliach pochodila plávajúcu podlahu, čo si nedovalí ani moja manželka, len taká krava z Zepteru.

Lurgalaa

Presne tak, cez internet sa výrobky lepšie kupujú, ale v e-shope, čo má priamo Zepter je všetko predražené a aj bez toho sú výrobky extrémne drahé.
Ja mám jednu sadu hrncov od nich, nepoviem bola som spokojná, ale som si bola istá, že mám celoživotnú záruku a tak tá cena je hej. Teraz som chcela dcére, doživotná záruka je fuč - len 30 rokov, ceny do nebies, výzorovo sú tiež špatnejšie, takže ak si to takto spočítam, kúpim iné v takej kvalite lacnejšie. Naviac sa bojím toho, že ma budú donekonečna otravovať ako moju susedu a to nechcem. Nie som ochotná nikoho púšťať do domu a nikde sa k nim ani trepať.

5Kaiserka

Neriešte obchodných zástupcov spoločnosti, zbytočne si predražujete kúpu a dávate príležitosť, aby vás neskôr otravovali, či je piatok a či sviatok. Dnes už všetko kúpite na internete a to aj výrobky, kozmetiku a za podstatne lacnejšie peniaze. Mňa tiež vyvolávala jedna pani a bola som presvedčená, že ak sa s ňou aj stretnem, tak si od nej nič nekúpim, hocijak by sa mi niečo páčilo a to už aj preto lebo je otravná. Objednala som si z netu.
Kamoška rieši zepterákov tým, že robí v zahraničí (hoci nie), príp. zavolám vám späť, teraz nemôžem a uložíte si číslo medzi nežiadúce. Ja som minule jednej, ktorá ma začala bombardovať povedala, že pani .... zomrela, hoci som to ja, takto dá pokoj.

XCV

No, pekné a to taká spoločnosť. Inak poopravím, aby to vyhľadalo aj ostatným - kľúčové slová: Mostecká solidární síť, víťazstvo MSS v spore s firmou Zepter, priama akcia.