Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

Baja_ja

Dnes už kupuje Zepter výrobky od neznámeho iba blbec. Treba si nájsť zástupcu firmy, byť s ním zadobre a potom sa dostanete k výrobkom lacnejšie aj o polovičku. On vám síce zakaždým povie, že držte jazyk za zubami, ale vy takto môžete v pohode zásobiť aj priateľov a aj známych a ešte kus aj zarobiť na výrobkoch. Moja žena takto nakúpila aj hrnce za pár eur, misky za necelých 20 - 30 eur, čističku vody, ktorá stojí nehorázne peniaze za 300 eur.

Jakab

Ľudia, ktorí pri firme pracujú sú presne takí, istí ako firma pre ktorú pracujú.
Ja žijem v malom okrese, v stredne veľkej obci a podvodov zo strany ľudí, ktorí vo firme pracujú viem toľko, že sa to nedá napísať na menej ako 2 veľké strany.
Mňa oklamali keď som kupoval biolampu pred necelými 2 rokmi. Vypísali zmluvu, zobrali peniaze, doniesli biolampu, ale dodnes neviem akú, nakoľko taká zmluva na firme neexistuje. Už prípad riešim cez viac inštitúcií, ale všetko ide veľmi pomaly a firma zrejme ochotu riešiť problém ani nemá. Blok z registračnej pokladne nemám, takže ani neviem, aký je to tovar - teda či si ju pracovník nekúpil lacnejšie a mne predal za trhovú cenu. Ak si niečo kúpim, chcem mať k tomu doklady.
V susednej dedine, ten istý človek zobral pokazenú biolampu, doniesol ju s chybou, ktorá predtým nebola - lampa nepíska, tak ako opravenú. Doniesol ju bez dokladu o oprave, takže zrejme ju rozobral niekto, kto zarobil.
Takýto istý prípad bol aj v našej dedine, lampa sa pokazila po 3 týždňoch, na firme údajne takúto opravu nemali.
Predali sa veci bez bločkov, teraz naposledy sa predal tovar za vraj 50% zľavu ako v katalógu, lebo viac nebude. Na firme mi túto informáciu vyvrátili, vraj to nie je pravda. Zmluva samozrejme nikde, hoci pani si ju pýtala. Zobraté peniaze za sprej k lampe, zatiaľ nedoručený a predpokladám, že bude doručený, ale bez dokladu z registračnej pokladne. Len som zvedavý ako dokáže daný človek cenu s dokladom, lebo pani dôchodkyňa je už poučená.
O pár domov nižšie takto isto predané nejaké krémy bez blokov.
Aspoň sa kompetentné úrady nebudú nudiť.
Na toto som prišiel vďaka pani, ktorá pre firmu robila a dala mi číslo, kde sa viem informovať o zmluvách a aj opravách.
2 dediny a kopec prípadov, tak takáto je seriózna firma so serióznymi ľudmi.

VTatry

My sme od nich kúpili hodne výrobkov, ale nie som so všetkým spokojná. :-/ Pri viacerých kúpach som prišla nato, že ma zástupca firmy oklamal, buď mi doniesol výrobok, ktorý mal zrejme doma, lebo taká zmluva na firme evidovaná nebola. Potom mi doniesol filtre do vysávača za dvojnásobnú cenu a takto to môžem ďalej menovať. Zmenila som zástupcu trikrát, jeden bol horší ako druhý, takže pomaličky začínam veriť, že na firme zostane iba podvodník a spodina.
Naposledy ma dojala firma, keď som poslala na reklamáciu výrobok a oni mi odpísali, že si mám zakúpiť nový, lebo oni už neopravujú. Tak neviem, ale ak niekto vyhodí nehorázne peniaze za ich údajne kvalitné výrobky, tak oni vám po pár rokoch odporučia novú kúpu? Naozaj sú taký naivný, že si myslia, že budem celý život investovať do firmy?
Okrem toho ma neskutočne prekvapila jedna pani, ktorá mi povedala, že si nemám kupovať cez iného, lebo ona mi vždy povie ak majú nejakú akciu a potom si môžem kúpiť oveľa lacnejšie od nej. Takto som sa naposledy dopracovala k lampe za 550 eur a aj k mixéru za necelých 200 eur. Predtým som si kúpila odšťavovač, s ktorým spokojná nie som, darček som k nemu nedostala a nakoniec ma otravoval pán deň - noc a stál nehoráznu sumu.

stiks

Firma jak lusk. Minule mi volali, že majú akcie akože pre mňa šité na mieru. Nemám nikomu nič hovoriť, lebo to iba pre mňa ako pre dobrého, spoľahlivého známeho. Poviem vám je mi z toho na zvracanie. To je ako keď vám povedia v pekárni, že upečú presne 1 kg chleba iba pre mňa ako dobrého známeho a bude v ňom iba kvalitná múka a neviem čo všetko. Už sú taký zaslepený ich hovnami, že si nedomyslia, čo si o nich človek myslí. Ja sa pekne usmejem, poviem im, fajn, že ste mysleli práve na mňa, naozaj nepoviem, iba ak tak každému a taktne upozorním na taktiky aj daňovákov.
Výrobky mám s pred pár rokov, vtedy to bola kvalita, zlatý, milý ľudia, dnes hnoj. Moja švagriná má odšťavovač, už bol dva razy v oprave za posledný rok.

michaelata

Moje skúsenosti s nimi sú tiež skôr negatívne. Výrobky by ešte snáď aj ušli, až na ten otrasný vysávač, ktorý sa mi v záruke pokazil 2krát a keď sa pokazil po záruke, tak som ho radšej hneď vyhodila.
Volala mi jedna slečna od firmy, že som ako ich stará zákazníčka vyhrala večeru pre 2 osoby a teda máme prísť. Zobrala som kamarátku. Večera bola prezentácia varenia a na tanieriku naservírovaná udusená zelenina, kúsok mäsa a nejaká gebuzina čo vymixovali. Potom si k nám prisadla slečna a začala z nejakým papierom, až kým som ju nestopla, že si nič nekúpim. Odrb ako hrom.
Ešte by ma zaujímalo, že či varia aspoň s čistými rukami a či vôbec spĺňajú nato podmienky. Pracovala som x rokov na bývalej hygiene a do potravín sa tak neliezlo, zrejme upozorním bývalé kolegyne na praktiky firmy.
Pre mňa už Zepter znamená iba predražené výrobky, klesajúcu kvalitu a otravných klamárov. Automaticky sa im odvtedy sľúbim na každú akciu kam ma volajú, lebo inak sa ich nezbavíte. Ak neprídete 3krát, prestanú vás otravovať.

Mackoo

Mňa pozvali do ich pobočky, či čo to je a som neskutočne sklamaná. Sľubovali mi 10 minút, posedenie, nakoniec na mňa natláčali ten ich sprostý upratovací stroj, ktorý nestojí vôbec nič. Od známych viem, že je to o ničom, nestojí nič.
Pani bola neskutočne otravná, keď som povedala, že nechcem, tak bola drzá. Asi je najlepšie sa potom robiť, že je všetko super a pekné a nahlásiť ich krásne praktiky úradom a viac nedvíhať telefón.

123_Rena

Neskutočný sú. Pred rokom ma začala bombardovať jedna mladá pani s tým, že mi ide pozrieť hrnce a biolampu, vraj nejaká povinná kontrola. Nezdalo sa mi to, nakoľko o takom mi ten pán od ktorého som ich kupovala o ničom takom nehovoril. Keď už volala 5ty krát, že ona to potrebuje odovzdať vedúcemu, pristala som. Pýtala som sa jej dopredu, že ako dlho, tak vraj max. 10 minút. Dohodli sme sa, prišla, po 2 hodinách kecania som sa jej nevedela zbaviť. Moje hrnce ju nejak nezaujímali, ani lampa, iba to, čo mi má predať. Prelistovala katalóg, vraj, či neuvažujeme nad novou lampou?! Div ma nevystrelo.
Odvtedy mi vkuse volá, také majú, hentaké majú, už jej neberiem ani telefón, lebo ma otravuje. Oni síce tvrdia, že 5 - 10 minút, ale sedia u vás aj 2 hodiny a zakaždým idú predávať a nútiť vás na niečo.

Vyskumnik-z

U biolamp pozor , nesmú pri svietení obsahovať 435 nm žiarenie. Toto žiarenie obsahujú všetky neonky, led obrazovky, monitory svietiace ledky,led žiarovky, slnko, a ďalšie. Je to nechcená vlastnosť materialu a plynov použitých pri výrobe.
Čo spôsobuje 435nm modré svetlo, spôsobuje rakovinu sietnicových buniek . Tieto rakovinové bunky sa roznesú po tele a niekde,de je zápal nastane rakovina. Aj ženam ak svieti na prsia toto svetlo dlhodobo tak vznikne rakovina.
Najlepšie je žiarovkové svetlo to má najmenej škodlivého svetla. Toto objavili a overili vedecky Fracúzi pred 10 rokmi.

Lyda_002

To je niečo nehorázne čo dokazujú zástupcovia tejto firmy. Je nedeľa, dnes ma volal už ich druhý zástupca. Ak dobre viem, keď volajú, mali by si vôbec vypýtať súhlas, či ma môžu kontaktovať a zásadne nie v nedeľu. To je na dennom poriadku, sú dotieravý, drzý a neodbitný, to už naozaj na nich neexistuje žiaden zákon, alebo čo by na nich platilo? Najlepšie je, že sa ich pýtam odkiaľ majú na mňa kontakt a oni vraj z firmy a to som nikdy nič z firmou nemala nič spoločné.

Grendel

Ja som si kúpil biolampu pred niečo 2 rokmi. Dostal som ju, ale nedodali mi k nemu sprej. Bolo mi sľúbené, že mi bude dodaný až v januári, nakoľko už vtedy ho nemali. Bolo to pred Vianocami, tak som to neriešil. Už je tomu vyše 2 rokov a dodnes ho nemám.
Okrem toho som podnikateľ a dovolil som si ich požiadať o daňový doklad. Prišiel mi, ale nesedelo číslo zmluvy, s tou zmluvou, čo som mal ja. Zrejme niekto zmluvu prepísal, alebo si vyrobil daňový doklad, lebo mi to neprišlo z firmy. Zmluvu a tovar mi dodal iný, ako kto mi zaslal daňový doklad. Naozaj súce na zamyslenie.
Čakám 2 roky na sprej a robím im "dobré" meno kade chodím. Len verím, že mi ho dodajú, predsa som si zaň zaplatil.