Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

pravdajepravda

Neviem prečo sa mažú články, ktoré sú pravdivé? Firma posiela tovar pozde, človek má tovar už dávno zaplatený a tovar nikde. A zrejme je to pravda, že nemajú ani na tovar, tiež to viem od človeka, ktorý robil pri firme.

Ydjua

Naozaj sú lacnejšie niektoré výrobky a je len na reprezentantovi, čo vám poskytne a čo nie. Ak máte dobrého reprezentanta, tak vám dá aj zadarmo určité veci, ak nie, tak na vás zarába.
Predvianočnom období boli podložky na krájanie, dali sa kúpiť za necelých 5 eur, ale niektorý to predávali ako pre zákazníka, poniektorý ako aj ja, som ich dávala do daru. Teraz sú sušiče za 2 eurá, niektorý budú na nich zarábať iný ich budú rozdávať. Tak aspoň viete s kým máte dočinenia.
Ľudia sú dosť hlúpy, lebo podpisujú hocičo, niektorý podpíšu aj zmluvu bez dátumu a bez mena reprezentanta a podpíšu zakaždým, tak ako aj jedna pani, ktorá ešte pred týždňom krákala, že jej chceli predať čistič po záruke a teraz podpíše zmluvu, ktorá neni platná, tak nato nemám slov.
Inde sa dotrepe pani, ktorá robí na starú živnosť a firme to nevadí a asi ani dotyčným orgánom, navyše na predčasný dôchodok, na ktorý sa nedá pracovať a vypíše zmluvu na pána, ktorý je roky na úrade práce, alebo na cudzieho človeka a ľuďom to nevadí?

Lilli_258

Veľmo dobre. A potom k vám príde sviňa od firma ako ku mne dnes, neodbitná, neje sa, bude tu piť a hrať sa na pána a má oči vám ponúknuť 50 eur zľavu na ďalší nákup. Vraj, teraz si mám kúpiť a na ďalší nákup budem mať zľavu. To si asi myslia, že človek bude zarábať iba na Zepter blbosti.
Však ako tu čítam a to mi dnes potvrdila aj kolegyňa, že sa dá aj omnoho lacnejšie, sú niektoré výrobky oveľa lacnejšie ako u číňana, takže mám pocit, že sú aj rovnakej kvality a zarábajú iba na sprostých ľuďom ako som ja.

Luxus_2

Mne svatka už dávno kupuje za lacnejšie od jedných známych a ja mám tiež nádobky za 30 eur a všetko možné za pár euro. Keď sa nájdu blbý ľudia, ktorý kupujú za drahé peniaze, tak bude aj firma ryžovať. Za mnou ak prídu, tak im jednoducho poviem, že nechcem, lebo si to viem zabezpečiť za štvrtinovú cenu.

Yuliah

Zepter je proste Zepter a miestami má človek pocit, že je zber drzých, arogantných ľudí a proti tým sa najlepšie obrníte, že keď vám zavolajú, tak im jednoducho vypnete, nezoberiete, hoci oni budú neoblomne zvoniť ďalej, alebo im jednoducho poviete, že ste v zahraničí.
Inak, moja suseda má známeho u firmy a poviem vám, ak máte známosti, tak máte všetko za centy (vraj značkové výrobky) a ak nie, tak na vás firma a ľudia v nej ryžujú. Ja som kúpila lampu za vyše 700 eur, inak je na 2 veci, lebo za 8 mesiacov za mi pokazila a vôbec nespĺňa účel, čo by mala, lebo detská lekárka mi povedala, že na psoriázu u syna určite nepomôže a takisto by s ňou neosvecovala ani dutiny a keď sa kupovala, bola dobrá na všetko. Suseda ju kúpila za 500 eur, takže určite rozdiel. Okrem toho sa mi pochválila, že má mixér za nejakých vyše 100 eur, teraz čaká sušič na vlasy za 3 eurá a to môžem takto menovať donekonečna. Ja som inak kúpila čističku vody za vyše 600 eur a ona za 300 eur, takisto aj nejaké misky za 20 eur a potom mám mať dôveru vo firme a značkových výrobkoch. Som sklamaná.

rosse11111

Je to práca kde sa pracuje s kontaktmi a asi vám s krásy neodpadlo, že vám zavolali. Ak kupujete počítate a podpisujete, že vaše kontakty sa použijú.

Tak213

Mám od nich dosť výrobkov, poniektoré sú dobré a kvalitné, ale za poslednú dobu čo som kupovala, kvalita poklesla, ale ceny nie. Už teraz sú veľmi otravný ľudia, čo pracujú pre firmu, takže sa im vyhýbam. Pred necelým rokom sa mi stalo, že som si od nich objednala tovar, od takého, koho poznám a o necelý mesiac mi volala iná pani, pozývala ma stretnutie, s tým že má kontakt od spoločnosti a ona je nejaká nadriadená. Odvtedy z nich mám dosť, je to zarážajúce, že niekto si vypisuje môj kontakt pre vlastnú potrebu. Predtým som všetko kupovala na mamine meno, ktorá teraz už nežije a ja som so svojím menom iné na firme nemala. Nechápem ako si to môže jedna nadriadená dovoliť?

YDUJA

Neviem prečo každý nadáva na každého reprezentanta? Nie každý je rovnaký a v prvom rade je potrebné si uvedomiť, že s kým máte robotu. Poniektorý reprezentanti robia aj na 3 - 4 mená v rôznych skupinách a mňa tak učila robiť tiež moja nadriadená. Poväčšina pracuje na ľudí, ktorý ani netušia, že je treba si založiť živnosť a ak niečo vyskočí, však to nie sú oni. Takýto ľudia nie sú nikde prihlásený, akurát sa na nich veselo zarába a povinnosť voči štátu nikoho netrápi. Uzatvárate zmluvu a ani neviete s kým, ale keby ste si pozreli meno na zmluve tak by ste sa mohli ohradiť. Po druhé, každý si je na vine sám, lebo nakúpite od reprezentanta všetko možné a to bez zmluvy a bloku a ak reprezentant od vás odíde môžete iba lamentovať, reklamovať nie.

Hviezda_987

Ja už o nich ani len nezakopnem, lebo je to firma plná podvodov a klamstiev.
Firma v BA odpovedá iba na listy, čo sú im príjemné, prípadne vás kontaktuje ohľadom ponúk, na sťažnosti nereagujú, však načo aj, ak má zákazník pravdu.
Ja som mala preplatok na jednom výrobku, ktorý som si cez nich objednala a keď som ich kontaktovala, tak sa ma pracovníčka drzo spýtala, či chcem späť peniaze, alebo či mi to zaúčtujú na splátku na iný tovar ak si objednám. Automaticky by mali poslať späť preplatok a nieto jednak ako na trhu a už vôbec nemajú právo sa opýtať, či si niečo chcem kúpiť.
Reklamácie sú jeden veľký cirkus. Ich zástupca vás pošle do zadku ak ste si nekúpili od neho, ale neštíti sa vás vyhľadať s novou ponukou a otravovať. Ja som z východu, ale bežne ma otravujú ľudia zo západu a stredu a sú neodbitný.
Kúpa biolampy je niečo nad hnus. Koľko ľudí, toľko cien, každý kydá na druhého a nakoniec zistíte, že aj tá lacnejšia lampa je tá istá, ako tá predražená za 700 eur. Firma, ktorá si o sebe myslí, že sú majstrami sveta, by nemala predávať ako na trhu, s cenovým rozdielom aj 300 eur. Dobre čítate, ja mám biolampu za 450 eur, namiesto 700!

Gladiola_1

To je svätá pravda.
Ja som pred necelým rokom súrne potrebovala biolampu a začala som hľadať na nete, či nenájdem niečo lacnejšie ako mi ponúkal predajca. Našla som rôzne netové stránky, všade to bolo lacnejšie a nakoniec som natrafila na inzeráty, kde ponúkali výrobok priamo predajcovia. Odpísala som na 9 inzerátov, prišli mi ponuky, každá mala inú cenu a podotýkam, všetko nové, nepoužité výrobky. Keď som začala jednať ešte pomalinky začali spúšťať z ceny. Nakoniec som čisto novú lampu, so zárukou, sprejom, čo je k lampe kúpila za 550 eur a to mi ju prvú krát núkali za vyše 700 eur.
Minulý týždeň som sa rozprávala s jednou známou, podnikateľkou, ktorá má kopec vecí a ona mi vravela, že má jednu pani, predajkyňu od ktorej má vždy informácie, čo sa predáva lacnejšie a nakupuje zásadne cez ňu, za tie peniaze, čo kupuje tá predajkyňa. Takto už zásobila seba a teraz začína zásobovať syna. Takto sa dostala od porcelánu, po rôzne nádoby za minimálne cifry.