Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

sen2

Milá "Ružová Barbie", neviem na ktorej pobočke si myslela, že sa môžeš sťažovať a ako si firma preberá slušných ľudí?
Ja som pracoval tiež pre firmu Zepter, síce iba niečo cez pár týždňov, ale rýchlo som prišiel nato, že pri firme môžeš byť úspešný, iba ak máš riadnu dávku drzosti, faloše a vieš perfektne klamať. Môžeš mi oponovať, koľko chceš, predsa nato učí firma nových reprezentantov už priamo na školení. Choďte na anketu a dávajte ľuďom zavádzajúce otázky, ale nepovedzte Zepter, iba Medical, príp. volajte ľuďom, že majú darček a podobne dookola.
Slušnosť sa pri firme nenosí. Bol som na pohovore, kde predtým balamutili ľudí, ako si firma vyberá iba najlepších a nakoniec boli radi ak niekto podpísal zmluvu. Však, kto vedel miesto podpisu spraviť aspoň 3 krížiky a nedajbože chcel niekto od firmy, bol vítaní.
A k tým pobočkám. Ja som pracoval na pobočke v krajskom meste a som zvedavý komu by som sa tam mal sťažovať, lebo tam, kto bol normálny je fuč a to doslova. Jedna riaditeľka bola falošná jak zmija, úsmev ako nejaký chybný človek a za úsmevom faloš, riaditeľ je asi krížený so psom a pár falošných ľudí, toť pobočka a ešte k tomu riaditeľ, ktorý rozkladol polovičku firmy, teda tak sa o ňom vyjadrovala jedna sopľa, ktorá mi ihneď zatykala, hoci sme husi spolu nepásli.
A ankety? Ak si mal málo kontaktov, tak si zlý a nedajbože, ak sa nezadarilo, tak strata času pre milostivých nadriadených. Poviem ti iba toľko, aká firma, taký ľudia. Nasľubujú sa hory - doly a za tým h... . Nadpriemerný zárobok za tým stojí úbohých 80 eur a ztoho si plať odvody, benzín, všetko.
Nuž, tak asi sme pracovali pre rozdielne firmy, milá Barbie.
A k tým výrobkom. Áno, reprezentanti vedia, že výrobky sú o hovne, teda mnoho z nich a sú predražené, ale pekne sa to podá ľuďom o splátkach a tak, však nič neplatíte, dostanete tovar a potom sa zobudíte a budete platiť Home Credit a to už nie je náš problém Však, ak pracuješ pri firme, tak vieš, že na školení sa hovorilo, že zákazníkovi treba povedať vždy to, čo chce počuť? Nie? Teda nie pravdu, ale to, čo by chcel počuť.
Nezvyknem sa ani ja vyjadrovať na fórach, ale neznášam klamstvo.

Ruzovabarbie

A ešte chcem dodať, že sa nájdu aj výrobky, ktoré nie sú až také dobré a verte mi, že aj reprezentanti sú si toho vedomí. Ako napr. ten slávny zlaty vysávač, či odšťavovač. To už je len luďoch, či ich ponúkajú. Ja napr. nikdy som taký výrobok neponúkala a ani nebudem. Treba sa opýtať reprezentanta či ten výrobok on má a príklad používania v praxi. Viac príkladov nie len ten naučené. Dúfam, že nie všetci prestali veriť vo výrobkoch. Treba len nájsť správnych ludí, lebo výrobky sú fakt skvelé.

Ruzovabarbie

Nikdy som sa nezapájala do diskusií, ale nedá mi nevyjadriť sa. Pracuj v spoločnosti Zepter a bohužial musím uznať, že v mnohých veciach máte pravdu. Lenže to nie je vo firme, ale v luďoch. Spoločnosť si naozaj potrpí na slušnosť,lenže existujú aj zlý a falošný ludia. V prvom rade je to mlm predaj takže istá forma podnikania a tak k tomu treba pristupovať. Po druhé ludia, ktorí dali hrnce a lampu na opravu, prečistenie odkial mali istotu, že to neboli podvodníci? A to, že sa bohužial niektorí reprezentanti správajú nekorektne je tak trocha chyba aj zákazníkov, pretože im to dovolíte. Netreba tu vypisovať, v každom väčšom meste existuje pobočka. Treba ísť tam a kludne nakričať na tých reprezentantov, ísť za riaditeľom pobačky, po prípade si žiadať kontakt na vyšieho riaditeľa. Keď sa vám nepáči prístup reprezentanta, tak to treba riešit, vymeniť ho. Za také peniaze, aké ste dali za výrobky si to určite zaslúžite. Tie výrobky sú kvalitné a oplatia sa.

zakaznik21

Už mi pripadá firma ako tržnica na Miletičovej. Každý má svoju cenu, pretekajú sa od koho si máš kúpiť výrobok a za koľko. Toto pred peknými pár rokmi nebolo, veľmi sa zopsula firma. Ja už k takej firme nemám dôveru, ktorá toto pripustí.
Čo sa mi sakra veľmi páči, že keď ma zavolajú, tak mi povedia, že ten môj predajca už pri firme nepracuje, preto volá iný predajca. Ak poviem, že pracuje, tak sa ma spýta od koho nakupujeme. Tak ak vie, že nepracuje, tak načo sa ma nato pýta. Zarábajú si peniaze klamstvom a podvodmi, nechápem ako to môže firma tolerovať, veď ide o meno firmy.

C_582

Výrobky sú kvalitné, to áno, teda aspoň čo mi máme doma od nich lampu a hrnce. Predal nám ich jeden predajca, ktorý pracoval pre firmu roky a boli sme s ním spokojní. Neskôr k nám nabehla jedna sopľa, vraj prišla po bývalom riaditeľovi a drzo nám začala rozprávať, aké má finančné problémy, aké má dlžoby, ako sa súdi s firmou a rodinné problémy a pod.. Pýtam sa je toto normálne v takejto firme, prečo toto firma toleruje? Pre mňa takýto ľudia nemajú hodnotu a oveľa vyššiu hodnotu má ten bývalý predajca, ktorý sa dostal do ťažkej situácie a dostal takéto poďakovanie od bývalých kolegov. Hlavne, že môjho syna lanárili robiť do firmy Zepter, lebo to je kolegiálna firma a veľká rodina. Tak akosi si protirečia. Od tej doby sledujeme novinky, žiaľ už jedna pani nežije, ktorú nám odporučil bývalý predajca, ale máme iného človiečika a veríme iba tomu. Viem, že sú vzťahy aké sú medzi predajcami, ale ako takéto roznášanie klebiet môže tolerovať firma?

Byvala

V Zeptri bola vždy móda rozoberať problémy iných a ohovárať, zažila som to na vlastnej koži. Stačilo prísť na poradu a hneď som vedela, aké problémy má ten, či onen, koľko peňazí má te, ktorý zákazník, prečo moja kolegyňa maturuje ako vyše 20 ročná, komu zdochla mačka, kto má aké problémy a aký bol pohreb kolegyni. Ja keď som praštila zeptrom, každý vedel, že som zadĺžená po uši a asi som málo robila v zeptri a idem utierať zadky starým, trápnym ľuďom, ale to nikto nevidel, že som došla na mizinu v zepteri.

1_juc

Neviem, od kedy pracuje pri f. Z. tá múdra osoba, ktorá sem píše, že výrobky sa dajú predať lacnejšie iba bez zmluvy a na vlastné meno, ale to je debilita a lož. Pri firme by mal byť každý z nás podnikateľ, živnostník a ja ako podnikateľ môžem predať tovar na meno zákazníka riadne s vlastnou faktúrou. Samozrejme za predpokladu, že nerobím na susedu z lazov, alebo starú mamu z tretieho kolena a nie som bez ŽL na podpore. Tak nepíšte debiliny. Ak predáte bez bloka, je to podvod, ale nie každý je podvodník. Ja mám tiež lampy za 500 eur a nie podvodom, ale zakúpené od f. Z. za 50% zľavu a to ste mohli aj vy.

Bujna

Zepter bol niekedy o niečom inom ako je teraz. Pamätám sa spred pekných pár násť rokov dozadu, čo sme sa ako mladomanželia tešili na každú jednu párty, ktorú robila moja mama. Všetko dokonale nachystala, dala si záležať, volala hostí, celý deň piekla, varila a odmenou bol krásny dar, ktorý sme dostali. Nakúpili sme veľa vecí, podostávali pekné dary, zbierali nejaké body, aby sme mohli dostať nejakú pohárovú súpravu, ktorú sme odložili pre dcéru.
Teraz opäť nahovorili mamu, aby urobila párty a prišla pani, ktorá sľubovala hory - doly, odišla nafúkaná, lebo z 9 ľudí si kúpila iba jedna pani, ošomrala ako bolo párty pripravené, najedla sa, akoby nejedla predtým 3 týždne, neštítila sa zobrať si klobásu a slaninu a mame hodila jedno vrecko na utieranie prachu. Toľko o firme. Nikdy viac nedovolím mame pustiť do domu ani jedného Zepteráka a kúpiť už vôbec nič.

Maz_x

Na vine je firma ak trpí taký d.bytok vo spoločnosti. Ja som robil s pôžičkami, ale tam takýchto intrigárov netrpeli. Chodili k nám robiť ľudia, ktorý boli predtým na pohovore u Zeptra a rozprávali neskutočné zážitky z pohovorov.