Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

1_SN

Firma o sebe nie je žiadna katastrofa, ale katastrofálny sú ľudia, ktorí v nej zostali pracovať.
Ja som pracovala pre túto spoločnosť a dosahovala som veľmi pekné výsledky. Žila som pre firmu, manžel ma podporoval, bola som na každej akcii a problémom nebola ani vzdialenosť. Nie raz som bola v BA, čo pre nás znamenalo precestovať Slovensko. Bola som tvárou reklamného letáku na súťaž, proste všetko išlo až príliš skvelo.
Keď nastal čas a akosi to už nebolo ono a vo firme pribúdali falošní ľudia, tak som prestala. Zepter mi dal dobré základy pre poisťovníctvo a tu sa mi dodnes darí.
To, čo som v skratke opísala, patrilo tím, ktorí sú proti firme. Pravý problém je v ľuďoch, ktorí tam zostali, teda poniektorí. Poniektorých poznám osobne a mala som tú česť sklamať sa, hoci radšej mlčím. Považujem za neprípustné, aby osoba vo funkcii ohovárala spolupracovníkov za ich chrbtom a pretriasala ich rodinné životy s ktorými sa jej zdôverila daná osoba. Poznám obe strany a viem, že pred rokmi táto osoba priniesla pre firmu hodne veľa, ale na dnes sa nato zabudlo. Teraz je súca už iba na ohováranie, lebo sa jej nedarí. Toľko o spoločnosti a ľudí, ktorí v nej zostali.

1954Spod

Svätá pravda, čo píšu ostatní. Arogancia, otravovanie a dotieravosť na vysokej úrovni, proste nič moc.
Stala sa mi u nich taká nepríjemnosť, že som si kúpila vysávač od pána, ktorý už pri firme nepracuje. Došla ku mne jedna protivná, mladá sopľa, ktorá si myslela, že ona je niekto, iný h.... a začala mi vykladať, že nenarábam s ním dobre a vyskakovala. V pohode si zapálila v kuchyni bez môjho dovolenia, ponúkla sa a vykladala blbosti. Keď som jej povedala, aby mi výrobok dala vyreklamovať, povedala, že si ho mám dať tomu od koho som si kúpila. Vravím jej, že ten pán už nepracuje a ona nato, že vie, ale stihol rozkradnúť firmu.
Odvtedy im bez slova skladám telefón, nech je to od firmy hoci sám aj riaditeľ. Ryba smrdí od hlavy, aké vedenie, taký pracovníci.

1Napoleon

Výrobky aj mám, ale nie sú o nič kvalitnejšie, alebo dizajnovo krajšie ako od iných firiem, akurát o hodne drahšie a stojí vás to kopec nervov.
Moja spokojnosť nulová. Biolampa sa pokazila, nevedeli sme čo s ňou, poradiť vám nikto nechce, iba vás nanútiť na kúpu. Skončila v smetiach a poviem vám, že nám ani nechýba.
Vysávač pokazený 6 rokov, vyvolávajú nás za radom reprezentanti firmy, zakaždým sa spýtajú, čo používam a či si chcem pozrieť novinky a ak spomeniem vysávač, tak vraj filtre (len tak od brucha). Jedna krava má výdrž, volá každé 3 týždne a myslí si, že si dačo kúpim, pri toľkých šmejdoch a ich "výbornom" mene.
Mixér, pokazený, povedali mi, že sa nedá opraviť, vraj mám kúpiť nový a čuduj sa svete, opravili mi ho v autoservise za 15 éčiek.
Odšťavovač na prd, už ho ani nejdem dávať do opravy, škoda poštovného.
Tlakomer fungoval 3 týždne a po 7 rokoch mi pani povedala, že aj bol nekvalitný a dal sa vymeniť. To všetko sa rovná špičková čínska kvalita alá Zepter.

1237_P

Mňa minulý týždeň pozývala jedna pani od firmy na akciu, tak som jej povedala, že nepôjdem, lebo mám iný program. Po akcii sa ku mne dotrepala, rovno pred dom. Poslala som von vnučku, aby jej povedala, že nie som doma a o 2 dni mi už znova volali. Naozaj už na tých bezočivých ľudí nič neplatí?

CCC_CA

Presne, poviete im raz, že vás nezaujíma nič, tak vás zavolajú o 2 - 3 mesiace. Ja mám tiež takéhoto debilka a vyvoláva mi vkuse, niekedy aj po 2 - 3 týždňoch. Proste na smiech.

Kat_erika

Neskutočne otravní, neodbitní a nepríjemní ľudia. Mám jednu pani, ktorá ma bombarduje už 2 rok. Už som jej x-krát odmietla stretnutie, potom ma chcela dotlačiť na stretnutie hneď v daný deň, lebo vraj od nasledujúceho dňa sa menia ceny a neviem ako k tomu došla, že si vôbec niečo chcem aj kúpiť? Odvtedy jej nedvíham, alebo vypínam telefón, ale má výdrž. Majú toľko zákazníkov, že si potrebujú plánovať cesty, ale vždy bude bombardovať mňa. Asi si nechám poradiť, dohodnem si s ňou stretnutie a 5 minút pred stretnutím jej ho odrieknem a možno prestane otravovať.

Goral_1

Ja som také niečo tiež podpísala, ale mne z toho nič nezostalo! Ak si tak spomeniem, tak mne tiež nikto, nič o peniazoch nepovedal, iba o tom, že mám hľadať potenciálnych zákazníkov a budem zarábať bez dane, bez odvodov. Keďže som nezamestnaná, skočila som im nato.
Takže, ak si to premietnem, je to iba nato, aby mali moje kontakty? Dá sa to nejako zrušiť?
Boooože, ak si spomeniem, že mi nedávno reprezentantka vravela, že ich firma oderie o plat, tam kde len môže, všetko krátia, lebo financie tak nie sú a ja jej teraz skočím, na takéto niečo. Pekne ma ťahajú za nos, ako môžem byť taká hlúpa?!

Vlasta_L

Nerada prispievam do rôznych diskusií, ale nedá mi opísať svoj názor zo včerajšej akcie tejto spoločnosti.
Pozvala ma jedna moja známa od ktorej mám viac výrobkov, tak som teda pozvanie prijala. Zarazilo ma, že ľuďom ponúkali nejaké členstvo vo firme s tým, že ak niekoho človek odporučí, tak mu zato firma vyplatí peniaze. Ľudia podpisovali ako ovce a asi ja s pani, ktorá sedela vedľa mňa sme túto možnosť vynechali.
Takže pre každého, kto bude podpisovať odporúčam, aby si prečítali, čo podpisujú, lebo potom je neskoro plakať. V skratke: dávate spoločnosti súhlas, aby vás otravovali vo dne, v noci, telefónom, mailom, návštevami, že vám to bude liezť na nervy. Okrem toho, môžu vaše údaje posunúť exekútorom, nepíšu priamo, ale aj sociálnej poisťovni a daňovým úradom a taktiež sa oni nezaväzujú na nič, iba pýtajú od vás súhlas. Nie je tam ani zmienka o tom, že tie peniaze dostanete, kedy dostanete, z akej sumy a je to právne nevymáhateľné. Takže dvakrát meraj a raz strihaj. Mám pocit, že je to čisto zber kontaktov, takže ak vám liezli na nervy ankety a pozvania na pobočku, teraz vám ešte len budú liezť na nervy.
Ja som tieto svoje pocity aj povedala dotyčnej pani a ona sa mi potom priznala, že najviac stratová bude na týchto blbostiach ona a nevie, z čoho to firma chce financovať.

Bambur_ka

Ja ich mám tiež po krk. Ozýva sa mi vkuse jedna pani, hoci mám známu, ktorá robí pre túto firmu. Nie som jej ochotná pristať na stretko, nie som jej ochotná dať mail, FB, ale tá dotieravá mucha má výdrž.
Ja mám jednu pani, od ktorej mám tiež všetko za 50% - 60% zľavy, takže nie som ochotná meniť. Ona si to kúpi na svoje meno, čo sa dopredu dohodneme a mám pokoj. Teraz mi povedala, že ma zrejme osloví opäť tá dotieravá ženská, aby som sa zaregistrovala a môžem zarábať z toho, čo odporučím inému, ale aby som ju poslala na teplejšie miesta, lebo to je len zber kontaktov pre niekoho.
Viem, od známej, že už ľudia čo tam pôsobia sú hrozní, kolektív nula, závidia si aj nos medzi očami, robia si napriek. Kto chce a vie si to zariadiť robí aj 8 mien a navzájom sa podvádzajú. Táto pani čo mám ja, je super, viem sa s ňou dohodnúť a čo ja viem, za cudzími nenakľuše, lebo čo poobjednáva lacnejšie, tak lacnejšie aj predá. Má popri firme riadnu prácu, takže nie je odkázaná na žobranie kontaktov.

Adc

Mňa raz nahovorili, aby sme vyplnili nejakú kupón, aby sme mohli vyhrať výrobky, dovolenku, alebo neviem čo ešte. Vraj, nikto nás nebude vyvolávať, nič podobné. Toto mohlo byť tak nejak cez víkend, v pondelok ma už volali, aby sme robili prezentáciu, utorok ma už pozývali na akciu a takto dookola.
Teraz mám kamaráta, ktorého bývalá manželka robila na vyššej funkcii v spoločnosti, ale už pekných pár rokov dozadu a on vravel, že odišla preto, lebo vo firme sa už diali také svinstvá, že to až prašťalo. Teraz je už firma na tom tak, že zbiera kontakty všelijakými fintami, za účelom, aby vás vedeli otravovať. Ak im raz dáte kontakt, už sa ich nezbavíte, ale budú vám dýchať na krk vo dne - noci. Už nikdy viac od nich a to nič.
Pred týždňom som súrne potreboval biolampu, mali sme na ňu peniaze, tak sme ju kúpili cez internet jednej lekárne.