Čo vás irituje?

SELENA.k.

na ženách ma iritujú tangáče, solárkové opálenie, tie lopatkovité gelové nechty, pirsingy v pupku, teraz aj tie moderné rozťahováky do uši, trojfarebné vlasy zosušešné, dokreslené obočie na čierno, barbynskovsky ružový lesk alebo rúž, veľmi zlepené cierne mihalnice, pirsing v nose, alebo v brade alebo nad perou, všetky mi dneska prídu tuctove lebo maju vacsinou na modro cierno zafarbene vlasy ktoré si žehlia a pripnu si k tomu tie umelé cierne pricesky, potom nemám rada šperky od swarovského lebo to má už ties skoro každá, neonové a oranžové veci, trblietkavé veci id misso a mayo chicch, kvietkované hviezdickové tribalovité alebo velmi "duchaplne" latinské citáty ako tetovania, tie butikové napodobneniny ciernej lakovanej LV kaBELKY, neznášam ked maju psov chivavi, yorkshire, westíky a podobné kefy do záchoda. Iritujuma teraz tie šaty co nosi skoro každá tie co nemaju ramienka su len krátke ze zakriju len pišulu a su super obtiahnnute a každej to spuči jej neexistujuce prsia a daju si pod to priesvitné ramienka, nemám rada platformové lodicky NA 13cm podpatkoch proste pateticky sa v tom chodí, nemám rada tie mucha puk okuliare plastové, nemám rada urcitý druh legín ktore su priesvitne alebo maju take čudesné vzory aztécke zebrovité alebo take zlate retaze z leopardom poprepletané a niektoré si to daju a pritom su obliny alebo zase maju strašne suchy spadnutu rit... fuu nemám rada čipkované alebo sieťkované tričká,,, vysostne ma irituje tá spečená modelka ktorá je ako modelka na stránkach s oblecením ako RADIAL moda alebo Webmoda :D..brrr..nemám rada ked zena nad 25+ nosi veci s postavickami disney alebo ED hARDY VECI SU IRITUjuce, tieto upletové letne cizmicky su dost otrasné, a co ma irutuje su fotky v kabínke v obchode a fotky seba samej a k tomu komentár že ,, krajšia už nebudem" :D... toto a ešte mnho ineho urcite.. haha

Lepidoptera

Mna vie iritovat fakt, ze akonahle sa nieco "modne" objavi, tak to ma skoro kazda na sebe, ako napriklad tie derave (krajkovane) cizmy, ci ako to nazvat. Nechapem ucelu tychto topanociek a ked ich vidim obute na zene, ktora ma kratke nohavice a vonku je 3O stupnov, tak mi to pride smiesne :)

Lulita

Sejla - hehe tak to verim, sice aj tu sa rozlieza trend, ze tucne sa cpú do legín a balerinkovskych siat, ale tak jasne, ze oproti Londynu sme este v norme, tých Mx Donaldov tu este tolk nie je :))

na muzoch sa mi pacia jeansy a sako s3/4 rukavom, alebo taka kosielka

Sejla

Lulita haha to môj bývalý si dával oblek do roboty ako jediný, všetci ostatní sme sa obliekali pohodlne, z neho si podaktorí robili srandu, potom mi ale povedal že v tom sa cíti pohodlne, je tak zvyknutý, lepšie sa sústredí na prácu, tak prečo nie? Peace:)
A čo majú všetci proti leginam a balerínam :P a vôbec London style je veľmi nepopulárny na SVK, ja som si musela zvyknúť na holé tučné pupky, aj ninja burky a kadejaké extrémy, mne je uz všetko jenno =)

Lulita

tu sa ma pýta teraz, ze co tolko tukam :) tak mu vravim, aka tema tu je a ze mam napisat za nho, ze leginy na tucnych a balerinky na hocikom ze su hnusne :))

Lulita

ebi - tak toto je presne ako nechodit obleceny, mini kratasky a natiahnute tenisove polozky k tomu, dlhe vlasy to len zaklincovali, esteze na 50tku sa uz vzchopil :)

sejla - heh, mojho muza irituje zase, ked si nejaky obchodny zastupca da oblek, pomaly, ze nie frak, aj ked sa nejedna o nejaku extra vyssiu triedu myslim jednanie, ako minule jeden OZ na ceruzky, fakt, tak sa snazil, rozpraval minimalne ako hlava J&T a predaval papiernictvo, muza az dvihalo zo stolicky, ako sa robil dolezitým :))

Sejla

Lulita :DDD tak toto som spolubyvajucemu musela prečítať skoro sa zadrhol večerou.
A ja uz viem čo mi vadí na chlapoch: košele so zvislými pásikmi, nosí ich 99% uctovnikov a všetci ľudia čo robia s financiami nosia aspon niečo pásikavé na sebe, nemám rada tento druh ľudí, väčšinou sú to hrozní materialisti.

lilyianka

presne túto fotku som myslela Ebi777777 :D fujha ....
no Lulita ja tú kúpu tých sandál tiež nechápem, keby mi ich zadarmo dali, alebo ešte 500eur k tomu, nechcem ich ..sú nechutné a uvidieť ich ma mojom chlapovi, asi som frigidná a rozídem sa s ním :D

Lulita

ebi - ona tam chodil casto, kvoli nemu som musela obchadzat celu plaz :(( som chodila tam, kde bolo hustejsie ludi, potom nestastne z druheho brehu debil kukal!

lilyanka - hej, hej, proste chlap by mal nosit kratasy po kolena, alebo tristvrtove, nie po stehna, to je horor
no este ked chlap tie desne sandale ma tak budis, ale co vedie zeny k tomu, ze si KUPIA take sportove sandale fakt neviem a nech mi nikto nevravi, ze na "behanie za detmi" ja so svojim tiez chodim, ale za to nemusim byt dogabana