Čo vás irituje?

SELENA.k.

pierkove nausnice som mala ale jedine cierne.. ale odleteli mi..fakticky boli take lahke že kym som došla domov som ani nevedela že som ich stratila :D... FLITRE znesiem ale len čierne a priesvitne... mna napadli že este tie náramky šhambala trblietave su dosť otrepanéé ... a tie basebalove šiltovky teraz sa dost mladých bab hrá na drnácky z americkeho stýlu proste taky Niggaz štýl maju ako inšpirovane Rihannou..čoho podstatou je vlastne na seba nahadzat roztahane veci s primitývnymi nápismi propagujucimi sex, drogy, priomiskuitu a YOLO.... a vysostne ma irituje že každá už pomali húli trávu a chvastá sa tým na FB...

lilyianka

mne sa na chlapoch páči, ak má také jemné strnisko, pekne vonia, je upravený, pekne oblečený, nemá nič špinavé na sebe, či už tenisky, alebo tričko a hlavne čisté nechty, nie olej z traktora za nimi ...

lilyianka

teraz strašne letia aj pierkové náušnice, ktorým som tiež neprišla na chuť a ešte ani flitrovým topom, šatám a pod ...

lilyianka

ani ja nemám rada, ak si žena v rokoch (pre ňu už nevhodných) oblečie dáke infantilné tričko alebo niečo .... je mi vtedy neviem či do smiechu alebo do plaču ...

ebi77777777

som si spomenula na zimné obdobie!!!!!

veľakrát som videla outfity, že predlzene poluvre a k tomu pančucháče vzorované, trošku priesvitné, ale fakt nešlo o legíny!!!
stále mi tam chýbalo niečo pod, proste som mala otáznik v hlave, baba bez nohavíc????, predlženy pulover plus pančuchy-silonky??? :D

SELENA.k.

ešte na napadlo kopec iných veci.. 3d mihalnice ked su velmi viditelne a potom amatersky dolepovane, prehnane bronzové lička, prehnane velke silicony ktoré vyzeraju loptičky, velmi silný biely peroxid, dodrbane zle spravené zvacsienie pier, ..A SKORO SOM ZABUDLA ..SKLENKOVE SILONKY !!! brrr..take tie košele zo syntetiky co maju volániky okolo krku a vystrihu ... taketo veci hahagycove opasky s aplikáciami a kvetami cez pás, velke prstene bižuteriové, ked ma taký bujarý velky prenikavý smiech, ženske hranie na dve strany že niekoho obdivuje potom slecna odíde a už ju kritizuje ze ako si toto mohla dat na seba :D, nemám rada tie gýčové kryty na mobili ktoré ženy maju alebo chlpaté prívesky, kadeco fáákt všetko co javý gýč, nevkus, umelost.. .tie plastove alebo gumené hodinky, .proste ja som velký minimalista co sa tohto týka... :D Ked maju napr radi twilight alebo 50 odietnov šedej a taketo sračky haha.. nechapem napr.. co kazda vidi na vinovi dieselovy :D :D Alebo ked si kupi redbul alebo starbuck caffee len aby bola cool a trendy... ale v poslednej dobe mmi ide na nervy ked sa mladé babenky oslovuju "bitch".. alebo cicuška alebo bejby :D..

ebi77777777

aj ja mám disney tričko s mickey mouseom.. :D ups
kedy som z toho vyrástla? :D nejak mi to ušlo
ale pravda, pekne v skrinke mi leží, ešte som ho tento rok nemala na sebe, asi tak do obhcodu k rifliam...

laurora

Hej, tie cizmy su uz strasne otrepane, kazda to uz ma a ten styl ze cizmy a kratasy bol taky trend v zahranici, ked som napr. bola pred par rokmi v Taliansku, tam Talianky nosili cizmy a letne saty, kratasy, boli to bud take tie krajkovane cizmy alebo ine take tensie a som sa smiala, ze sa im chce toto nosit v tych horucavach...
Este sa mi nepacia na zene take leskle latexove leginy a vrchny top kratky po pas, ze to uplne obtiahne vsetko, tragikomicke to je priam...