Čo vás irituje?

laurora

ja nechapem ako sa vsetkym zenam moze tak strasne pacit Maslak z Panelaku, podla mna nema ziadnu charizmu, na prvy poklad nema NIC zaujimave v sebe, okrem jeho plytkej krasy... este ked je v skutocnosti aj gay, takze cely je strasny

laurora

ja nechapem ako sa vsetkym zenam moze tak strasne pacit Maslak z Panelaku, podla mna nema ziadnu charizmu, na prvy poklad nema NIC zaujimave v sebe, okrem jeho plytkej krasy... este ked je v skutocnosti aj gay, takze cely je strasny

lilyianka

no to je ten svetrík a la Honzík Novotný :D mne sa ešte nepáčí piercing v bradavkách .. keď si na ot spomeniem, tak ma hneď bolia

santa.monica

V podstate suhlasim s tym, co tu bolo vymenovane. Este by som doplnila, ze ma irituju cierne odevy. Ked ideme na navstevu k priatelovej rodine, tak v nedelu, ked idu ludia z kostola to tam vyzera jak na pohrebe, sama ciernota. Lebo ak by si obliekli nieco farebne, tak by ich ostatni ohovorali :D Som rada, ze zijem v meste nad milion obyvatelov a take kraviny sa tu neriesia :D

Sejla

Mne sa na mužovi páči ked ma oblečené niečo totálne neutrálne ako čierny sveter a rifle/nohavice bez vyšuchaných miest, bez dier bez farby, veľkosti jeho vlastnej, alebo také niečo neutrálne, záhadné, že neviem kam ho zaradiť a pritom zistiť že je plný názorov a myšlienok, skúseností. Úžasné, osviezujuce :)

SELENA.k.

k nam prišiel vcera do práce taky muž že som mala pocit že ho asi znásilním neviem ci ste také zažili proste vas totálne vzrušoval jeho výzor vona pohlad usmev intelekt sebavedomie postavenie... proste bol to fyzicky ako klon Masláka z paneláku.. prišiel na ciernom bmw.. tak vyrovnane hovoril dáky bussines man... pfúú a krasne take zákeracne oči mačacie taky pekny uces nie zgelovaný ako puberták, take výrazne licne kosti trošku namakaný mal ruciska, vysoky okolo 185cm viac.. take tie moderne uzke bedrove tesilky zo zazehlenými pukmy a slimková cierna košela a pekne matne velke hodinky cierne, neviem bol strasne sexy taka korenista a zaroven svieza vona, haha proste a peknu plet mal .. ja si dáko všímam detaily..zdravu plet a zdravé zuby.. a nezarastene hrube obocie, a proste mal vyhrnute rukavy na tej košeli a viete tie žilavé krasne predlaktiáá ..wrrr.. proste vo mne sa ozvaly všetky hormony jajaj :DDD..

Makaková

To by ma teda zaujímalo čo naopak máte radi a nosíte ? nebodaj ,obyč krátke trička s riflami? lebo mam pocit že tu boli vymenované pomaly všetky druhy odevov ..hlavne selena k. si dala záležať. :D .... Legíny nosím rada (normálne,žiadne priesvitné,také som snád ani nikde na nikom ešte nevidela).. balerínky tiež.. tie dierkované čižmy od číňancov su uplne odveci ,dalej tielka jackdaniels kt. su v každom čiňaňovi ,nepáčia sa mi tie nohavice s uložným priestorom na plienky.. irituje ma že všetci nosia skoro to isté,baby nemaju vlastný vkus,nevedia si kombinovať veci podla seba ale podla toho ,,čo je práve IN" a čo sa nosí .. Na chalanoch ma irituje štýl JB.. kvetináč na hlave ,na tom ešte nejaká velká šiltovka, gate na pol rite a nejaké vyťahané XXL triko,alebo naopak obtiahnuté farebné ružové tričko,vychrtlá postava, tunel v uchu najlepšie v obidvoch..a nejaké teplošské farebné conversky.. .ja neviem niekedy mam pocit že strašne málo hlavne mladýchg ludí nemá vobec vlastný štýl..každý je rovnaký a snaží sa zapadnuť do davu ale paradox je že si myslia že práve takýmto oblečením su In a iný .. :D takže tak ,peace :D

lilyianka

mne sa nepáčia tie pudlové nohavice na babách, potom vyzerajú ako by im ubehlo :D a keď plujú, fajčia a hrajú sa na hrozné drsnáčky ..a. ešte keĎ si mládež púšťa nahlas telefón a hreší ...