Čo vás irituje?

ebi77777777

aja, súhlasím :D už aj tá objemnejšie v porovnaní s týmto v pohode

inak teraz idú do módy s vysokým sedom a s opaskom, ako kedysi, plus do toho tričko alebo tičko nad pupok :D :D :D
na štíhlich ženách je to pekné inak :))

img.mediacentrum.sk

tento outfit sa mi vôbec nepáči, ale na rýchlo som nenašla vkusnejší príklad :D

Aja02

Ebi, presne toto považujem za vrchol nevkusu. :D To už radšej tá objemnejšia v legínach a s predĺženým tričkom. ;)

Blondula

:D :D :D :D ta intimka nema chyby :D a urcite ma dotycna este obute nejake tenisky :D posudzujem podla tvaru noh a tej tigrovanej kabele :D :D

Sejla

Anonmouz áno, keď niekto dokáže nájsť oblečenie ktoré nevyjadruje žiadny svetonazor, žiadny štýl, nemá žiadnu históriu, pozadie, proste anonymný kus odevu, bez značky, ktorý si ani nezapamatám.. Je to umenie.

santa.monica

Legíny vôbec nemám rada. Legíny pod sukne alebo šaty nosia olašské cigánky, aby im nebolo vidieť nohy. Ja mám od detstva takú asociáciu: legíny = olašské cigánky, nemôžem za to :D

ebi77777777

legíny s predlženým tričkom je fajn
ale menej sa mi páči, ak takúto kombináciu dá obézna 100kilová, ale je to jej vec :D

ja sa snažím tak obliekať, čo si môžem dovoliť, darmo je to moderné, ak mne to nepristane... tak si to nekúpim
napríklad ak sa cítim v nejako tričku tesno a cítim, že sa mi robia šunky (čo podľa druhých ani nemám), ale ja si ich cítim, tak si to tričko nekúpim, hocijako sa mi páči,

lilyianka

aja, ale každá z nás tu napísala čosi iné, čo sa nám nepáči ..ja napr. proti balerínam a legínam nemám nič, ak ich nosí dievča, ktorá má fakt peknu postavu a nie nejaká mrochtla rozkysnutá ...a tiež si dovolím povedať, že an svoj vek mám super postavu a to si nehovorím len ja ..počula som to od veľa ľudí ..

Aja02

Však kľudne hodnoťte, len mi príde táto diskusia celkom vtipná. Podľa vás sa asi všetky ženy a dievčatá obliekajú mizerne, len vy ste extra. :D To nemyslím ako úražku, len som si teraz prešla celú diskusiu od začiatku a tak to pôsobí. Tým vám ale neberiem názor. Mne sa tiež nepáčia legíny a krátke tričko. :D Je to vulgárne, keď vidno celý zadok, no pokiaľ má žena k tomu predĺžené tričko, príde mi to celkom fajn. ;)