Čo vás irituje?

ebi77777777

sejla mne sa to strašne páči,
chcem si kúpiť taký nejaké outfit, ale ešte som nenatrafila, aby mi aj sedela, ešte je dosť malý výber...

lilyianka

no hentie vyťahané svetre sú fakt nenormálne otrasné ...ja si pamätám doteraz Karen zo Step by step, kedy mala oblečené legíny, hentaký otrasný sveter, veľkú mašlu v hlave a balerínky :D

cherryberry

A môj priateľ má na legíny vyslovene alergiu. Vraj je to najhnusnejší kus oblečenia, najväčší zločin, aký bol kedy na ženách spáchaný :D Ja teda legíny tiež nechápem, ale viem, že pre mnoho žien je to v kombinácii s predĺženým tričkom/košeľou veľmi pohodlné, a to je to, voč kráčí.

lilyianka

ten posledný obrázok, to je iný štýl :D a aj ten prvý s tou intímkou .. akože ja keď si dám legíny náhodou raz za rok, tak si dám predĺžené tričko, lebo sa bojím, že by mni bolo riť vidieť :D tak ale tá mala iné sebavedomie ...

Aja02

Ja preferujem skôr elegantný štýl obliekania, ten druhý obrázok sa mi až tak nepáči. Nie je to môj štýl, ale niekomu to môže pristať. ;)

Inak, k tomu prvému obrázku. Nechce sa mi veriť, že takto by nejaké dievča vyšlo von. To je fakt obrázok z reality? :D