Život je pisoár

chalice

NumLock zase ty? :) Co tu prvu temu ti zmazali?
Pocuvaj tebe asi chyba nejaka latka v mozgu, serotonim ci dopamin, mozno vitamin B neviem, ale u niektorych ludi moze ich nedostatok sposobit depky, raz som to citala. No neviem, ktora z tych latok to je. Inak si to vysvetlit neviem, mas vsetko a predsa si nestastny.
A myslim, ze tak zle natom niesi, kedze srandovne komolis nicky, zmysel pre humor ta este neopustil ako vidim, co je dobre. A ten nazov nema chybu. :)

NumLock

Ulita, to je ono. Je to nezmyselné a hlúpe. Zarobiť, prežiť z toho a čakať, kedy taký život uplynie. Nič viac. Kde sú tam hlbšie myšlienky, ako mi tu niekto spomínal?

PS: zahraničie v mojom prípade nehrozí.

Lulita

NumLOck - tak to je pravda, mne z vyplaty neostane ani cent, robime obaja a aj tak nevieme vyzit, nizke prijmy, vysoka hypoteka, najom seky, o dovolenke mozme snivat, aj na mna pride taka sebalutost, ze nikdy mat nic nebudem, ale potom vstanem a idem do prace a domov a do prace a domov a do prace...a raz ten zivot prejde...

ak nemas zavazky chod do zahranicia...aspon spoznas nieco nove, uvidis svet, na Slovensku len ta depresia ostava :)))

p.d.

Ono to s tym myslenim je dost komplivane. Mimulus, ja si tiez myslim, ze pri takych stavoch toho moze clovek vnimat viac ako zvycajne, ale je to aj dost otravne. Zamyslat sa nad istymi vecami je strata casu. Treba zarabat peniaze, sexovat a jest a potom si mozeme povedat, ze sme zdravi:DDD

NumLock

Depresiu nechajte tak. Stále neviem, prečo je život na pisoár napriek tomu, že je všetko tak, ako má byť. Správne a v poriadku.

NumLock

V depresii človek nedokáže reálne uvažovať napríklad pri vyhodnocovaní kladov a záporov, prikláňa sa k tým záporom bez racionálneho podloženia.