Život je pisoár

NumLock

Multilevel. Aké hlbšie myšlienky, ak život bežného človeka je len boj o prežitie? Neskapať hladom a chladom sú tie hlbšie myšlienky?

Auto. Som muž s presne štvrťkou života za sebou. Rátané z priemernej dĺžky života na SK.

NumLock

Práca sama o sebe nie je zlá. No odporúčať zmenu práce pri súčasnom stave môže len adrenalínový športovec alebo optimista. A keď vás to tak zaujíma, objavil som silu mobilného pripojenia. Aký ma význam žiť len 4-5 hodín denne?

Auto

Num lock koľko máš rokov, si muz ci zena? Myslim, ze ti chytá jedlo a sex. Ja keď mi toto chýba tiež nemám chuť žiť. To sme mi chlapi . Nejes nemáš náladu .

xdanielax

Tak keby som sa zobudila hned rano s odporom ze musim niekde stravit 12 hodin, telepaticky prispievat do fora a potom pridem domov a budem "zrat a sediet na nete " tiez by sa mi to nepozdavalo....
Zmen seba, zmen robotu. Zacni zit a nie sa lutovat.

MultiLevel

zjavne za tym netom sedis, alebo prispevas do tohto fora silou mysle?
Ach, absolutne si nepochopil, si typ cloveka, co vidi len to co ma pred sebou....nic ine...ziadne hlbsie myslienky, nieco viac ako len to, co sa prave deje...Nepochopil si, budes si stale mlet svoje a preto nema zmysel sa s tebou bavit :)

NumLock

Netrafil. Raňajky som nemal, a aby bol dnešný den na pisoár, vybral som sa do práce. Keď sa o 12 hodín vrátim domov, dá sa baviť o nejakom žraní a sedení za internetom.

xdanielax

:-))

Moj zivot je taky, aky si ho spravim. Ak si ho spravim ako pisoar (cisty) bude ako pisoar. Ale dnes nie je. Dnes je zatial uplne pekny :-)

MultiLevel

Neviem co si, ci dievca, ci chalan, ale potreboval/a by si preplesk...Co si urobil/a pre to, aby bol dnesny den pekny? Vstala si z postele, vzal/a si si ranajky, sadla k PC s pristupom na net a pises o tom, ake je vsetko zle? :D
Co si dnes zmenil/a ty vo svojom zivote, aby si sa mala lespie? Vies, ono to nie je len o financiach a podobne, ako si mnohi myslia. Ide hlavne o tvoj postoj k problemu, ktory mas :) a o to, ako zacnes den...ak sa takto stavias ku vsetkemu, preco by si mal/a byt stastna? Akoze z akeho dovodu, ked vlastne ani ty sam/a nechces zjavne :D :D :D