Život je pisoár

NumLock

anjelik optimista - fajn. predostri mi tvoju definíciu života. Osobne si ale myslím, že si si vybral/a ľahšiu cestu optimizmu zo strachu z konfrontácie s realitou.

santé - Mať nasilu na háku nedokážem. Skrývačky sú pre deti. PS: pekné meno.

caps lock s nechuťou ku krestivite: samota je fajn.

Caps lock

Num lock v živote to tak chodi raz sme hore raz dole . Raz nas život bavi raz nie. Je to ako s počasím . Raz prší, raz svieti slnko alebo je polooblacno. Nájdi sidievča bude ti lepšie.

sante.

Drahý NumLock, ty si stelesnená komplikovanosť štrajchnutá troškou filozofičnosti, to som ešte nevidela :D podľa teba teda život jasne nemá zmysel. haha Ty sa s tým teda nepáraš a nezaťažuješ sa predstavovaním iných možností. Z toho aj pramení duševná vyrovnanosť tohto typu ľudí: že nedávajú na výber. To, čo ťa vlastne núti pokračovať, je zotrvačnosť, nie viera v dobrý výsledok. sranda. A možno som ťa ani neodhadla, ale takto uvažujú ľudia, ktorí až príliš veľa premýšľajú :) život je fakt jednoduchý, nemá zmysel, maj to na háku..

anjelik*

Odpoveď na tvoju otázku je veľmi jednoduchá..ani len netušíš, čo život je a tak si pletieš pojmy a dojmy a tak hodnotíš striedavo existenciu a život. :o)A tak napriek známkam nádhernej existencie máš pocit, že život je nanič. Čo ti samozrejme nedáva zmysel. Si sadni a googli a nájdi, ČO je život a potom sa vyjadruj. Takto je to len a len také triepkanie malého dieťatka. :oP Ak sa ti to nepodarí, potom sa spýtaj, ale polož otázku rozumne. Nech mám dôvod ti odpovedať. Lebo s blbcom nie je o čom. :o)

xdanielax

a blbe na tom je, ze to ani nechces vidiet, resp. cakas, ze ti to ukaze niekto iny. Ale tak to nefunguje, alebo mozno len kratkodobo.