Život je pisoár

Mimulus

Jane_3sto18 - tak ti posielam jedno objatie :):*

Takto nejako to funguje len otázkou stále ostáva ako nájsť silu aby sa to už nikdy nevrátilo :)

Jane_3sto18

Majú, jasné, že majú!
tak to ti neviem povedať. Ono to kolíše. Nedá sa to vyvážiť. Proste včera mi bolo super a dnes ráno vstanem a chce sa mi umrieť -_-

Jane_3sto18

Mimulus - presne! Je to tak, je to pravda. A potom dám za pravdu tým "premúdrelým" ľuďom, že predsa mali pravdu. A zas, keď padnem do depresie, tak zas sa mi zdajú tie rady hlúpe :-D

Mimulus

,,Občas mi ale ide zle, keď ľudia, čo nevedia, čo depresia vôbec je, dávajú tie "premúdrelé" rady typu: Musíš vyjsť medzi ľudí... Musíš myslieť pozitívne... Musíš športovať..,,

presne takto začnem premýšľať ak mi je lepšie takže asi tak :)

Jane_3sto18

Občas mi ale ide zle, keď ľudia, čo nevedia, čo depresia vôbec je, dávajú tie "premúdrelé" rady typu: Musíš vyjsť medzi ľudí... Musíš myslieť pozitívne... Musíš športovať...
Jasné, aj to by bolo riešenie, keby človek vtedy práve vedel otvoriť oči, nie to ešte sa vyškriabať z postele a už vôbec nie vyjsť medzi ľudí, ktorých v tom období vôbec nechce vedľa seba. -_-
Mimulus - presne tak. Akonáhle mi je lepšie, tak začnem rozmýšľať, ako som sa mohla tak hlúpo správať a prečo som premýšľala nad hlúposťami a predsa že život je krásny a bla bla bla :-D ale to je len chvíľkové :-D
Lieky sú skôr na to, aby ťa trošku nakopli v aktivite, ktorá je potrebná.