Život je pisoár

Mimulus

Ak je život pisoár tak sa ho snaž udržiavať aspoň čistý, tak aby si sa v ňom mohol aspoň pár krát okúpať :)

Mimulus

NumLock - rozmýšľaš presne ako všetci, ktorí si prešli alebo prechádzajú depresiou. Ja súhlasím s každým tvojím slovom no zároveň by som ti chcel dať maličkú radu - neraď sa medzi tých, ktorí sedia doma a napchávajú sa tabletkami...

NumLock

No dobre. Ale čo si mám myslieť napríklad o niekom s podozrením na infarkt, čo vysedáva doma a zaoberá sa biorezonanciou? Takíto ľudia plnia štatistiky o úmrtiach na srdcovocievne choroby.

Mimulus

MultiLevel - len tak otázka - myslíš si o mne to isté čo o zakladateľovi? Ale to len tak :)

Áno život je presne taký, akým si ho spravíme ale niekedy ale najdôležitejšia vec existencie samotného človeka je rozhodnutie :D

MultiLevel - nikdy nevieš ako by si reagovala na mieste zakladateľa takže je to dvojsečná zbraň. Nikdy to nevieš, môžeš sa len domnievať a dúfať - až zažiješ podobnú situáciu tak potom sa uvidí. :)

Matej

Važený užívateľ,

hľadajte dôvody prečo zmizla skôr ako ste dospeli k záveru.. osočovanie celého fóra ZDRAVIE.sk je proti pravidlám a etickým zásadám..

Tak isto sa to vyskytuje aj v prvom Vašom príspevku tejto témy..

Takže to bude zmazané..

Ďakujem

Mimulus

Jane_3sto18 - veď aj mne je to jasné ale vieš ako sa hovorí... Ak človek neprežil tak nepochopí.

NumLock - napíšem ti to asi takto - akonáhle mi je lepšie tak sa automaticky menia aj moje názory, prečo si nedokážem tento stav udržať je otázkou na toho hore :D Ale akonáhle je človeku lepšie tak tým ťažšie chápe tých, ktorí prežívajú bolesť, smútok.... A je úplne jedno či človek prežíval depresiu - akonáhle mu je lepšie tak ako keby chorý nikdy nebol a názory s tým reflektujú.

Jane_3sto18

Podľa ma je život pisoár, do ktorého každý se*e, s prepáčením.
a tak to aj vyzerá. Momentálne tam kdesi plávam aj ja.

NumLock

Fajn, žiadne ubližovanie nebude, mne stačí ak nám tu tému ponecháš. Tá predošlá zmizla skôr ako sme dospeli k záveru.

Matej

Vážený prispievateľ diskusného fóra ZDRAVIE.sk.

Vami publikovaný príspevok na tomto diskusnom fóre obsahuje formulácie, ktoré je možné z pohľadu prevádzkovateľa portálu ZDRAVIE.sk považovať za informácie závažného, život ohrozujúceho charakteru. Na základe uvedeného si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vašich kontaktných údajov administrátorovi tohto diskusného fóra na adresu info@zdravie.sk , aby sme Vám mohli sprostredkovať poskytnutie odbornej pomoci.

V prípade, že nám svoje údaje neposkytnete, sme oprávnení na základe vyhodnotenia obsahu Vášho príspevku pristúpiť ku krokom, ktoré povedú k Vašej identifikácii a následnému zabezpečeniu odbornej pomoci.

Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie.

Redakcia ZDRAVIE.sk