Život je pisoár

M745

Pokiaľ po robote len trčíš doma a zožieraš sa svojím osudom a pocitmi márnosti, tak treba niekam vypadnúť von. Či už si niečo zašportovať, alebo ísť "medzi ludí".

xdanielax

NumLock, ja ti ju nezavidim :-)
Navrh sa da tazko vymysliet, ale ja osobne mam najradsej, ked mozem vypadnut niekde "mimo civilizaciu" do lesa, do prirody a tam mi je dobre, nacerpam silu a zistim, ze vsetko je vlastne uplne jednoduche.
Alebo si chod zacvicit, endorfiny by 100% zmenili tvoj pohlad na svet.

Ak si spolocensky, potom ti ale viac budu vyhovovat nejake ine alternativy, v ktorych ti lepsie poradi niekto iny.

NumLock

Prácu by mi mohlo závidieť štvrť populácie SK. No je to o ničom. Vyhrám jedine nad smrťou z hladu. Prijímam návrhy na nejaké potešenie počas dňa. Pomôcka: doma som po šiestej.
PS: máte šťastie, že je leto a deň trvá dlhšie.

xdanielax

NumLock - a zamyslel si sa nad tym preco? Mozno to len nechces vidiet, lebo mas pocit, ze jediny sposob ako sa pozerat na svet je ten tvoj.
Mozno je adrenalin zmenit pracu v dnesnej dobe, ale nie je horsie zit tak, aby si bol nespokojny? Aspon sa o to pokusas?
Alebo pokusas sa najst nieco pekne pocas dna?
Kazdy by sme sa mohli "odovzdat osudu" a frflat na vsetko, ale preco?

Kazdy ma raz tazsie obdobie, raz lahsie, ale ide o to, ako to beries. Ci sa na to pozeras ako na sancu rast, naucit sa nieco, prijat vyzvu, alebo sa na pozeras ako na dalsi tragicky den kde sa nic nedeje. Uhol pohladu.

NumLock

Nie. Žiadne ľutovanie ani chlácholenie. Nemám dokonca ani problémy. Práca, zdravie, vzdelanie, strecha nad hlavou. A vidím, že je to na pisoár. Zaujíma ma, v čom je chyba, keď nikto nevidí aký je život na pisoár.

xdanielax

Mas 25 a pises tu jak clovek pred dochodkom, co uznavam, moze mat problem so zmenou prace.
Vzchop sa, uvedom si, na aku chvilku si prisiel sem na svet, kolko peknych veci sa tu deje, len ich treba vidiet, nezatvaraj oci.

NumLock

Auto. Pocit zasýtenia a sexuálneho uspokojenia je určite fajn, no je to len výsledkom práce hormónov a len prekrýva skutočnosť.

MultiLevel

Num, naco ti to tu budem pisat, ked to absolutne nepochopis?
Zaujal si taky postoj, ako si zaujal k svojim problemom a teraz tu otravujes s tym ludi. Co cakas, ze ti kazdy bude pritakat, ze kazdy bude vraviet - ano, chudacik, mas to skutocne tazke?...Postav sa k problemom inak, ako sa stavias a uvidis tie zmeny