Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

aduliena

Wendy,
ja som už párkrát bola u veštkyni, chodím stále k tej istej, raz do roka, raz za dva roky....
Aj ja som mala na sebe prekliatie a tiež ho odstránila, no ale nepýtala si za to také horybilné sumy. Ja za jedno sedenie platím 200sk. Ale musím povedať, že do bodky sa mi splnilo a aj sa spĺňa všetko, čo mi povedala....

wendy

Ahojte,ak poznáte nejakú naozaj dobrú veštkyňu z Bratislavy, prosím pošlite mi kontakt na ňu na môj email. Bola som už u viacerých veštkýň - u Marty Tóthovej z Limbachu (vedela o mne dosť presné veci, aj z minulosti, ale jej predpovede do budúcnosti sa nesplnili. Navyše mi nakecala, vraj mám rodinné prekliatie a za odrieknutie chcela niekoľko tisíc korún- čo som samozrejme odmietla.). Oľga Gálfyová z BA veští z ruky - to bolo celkom presné, čo mi povedala. A nedávno som bola u Valérie Čurejovej /v BA/ - tak to bolo totálne o ničom, nič konkrétne som sa nedozvedela, tiež povedala, že mám prekliatie a chcela 15 000, že kliatbu odstráni...Totálny podvod. Máte s ňou niekto skúsenosti? Tiež vám povedala takéto niečo? Chcela by som už ísť konečne k nejakej dobrej, aby sa jej predpovede aj splnili.

alealeale

To su moc silne slova, ze berie tolko a tolko.....
nikdu nic nepyta a ked jej chcete dat, tak je to na vas a az ked je po vesteni.
Bola som u nej 2 krat. je to velmi prijemna, skromna osoba, ziadfen zodierac z penazi, ako som nabrala dojem, ked som si to precitala.

mizantka

takze cislo na vesticu v stiavnickych baniach, pani Zubkovu = 045 6929003.a radim pytajte sa.inak plati sa 500sk

sasanka

ak naozaj chcete zistit nieco z vasej buducnosti, skuste tento ritual: zacina uz vecerou, ktora musi byt velmi lahka, najlepsie len nejake ovocie. pred vecerou asi 1 hodinu sa treba napit cistej vody. asi hodinu po veceri si lahnut, uvolnit sa. idealne je, ked idete do postele osprchovani. ak este nie je vonku tma, dajte si na oci nieco tmave (ponozku, uterak a pod.). najskor skuste zhlboka dychat. par hlbokych nadychov a vydychov, mali by ste dychat naozaj pomaly. po cca 7 nadychoch a vydychoch sustredte pozornost do oblasti mozgu. vyslite prosbu, aby sa vam pocas noci prisnilo vyriesenie problemu, ktory vas trapi. najlepsie ked ten problem formulujete ako jasnu otazku. potom uz iba lezte a usilujte sa zaspat. rano budete mozno velmi prekvapeni...