Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

vestica

mile dievcata! preco si myslite, ze vsetky vestice su podvodnicky? aby som vam dokazala, ze pracujeme aj zdarma (aspon niektore), mozete sem napisat vase otazky (ku kazdej otazke prosim presny a cely datum narodenia a krstne meno, ale nie ako ste krstene, ale ako vas oslovuju)a pokial vas nebude prilis vela, odpoviem vam na tejto teme a ZDARMA!

miroslava218

ahojte aj ja by som sa chcela zapojit do tejto debaty, presla som tych vestic uz vela pol vychodneho slovenska a 99% su to len zeny ktore to robia pre biznis, no velmi nepomozu. ale stale by som rada skusila nejaku inu tak ak viete o nejakej dobrej tak sa mi ozvyte na miroslava218@azet.sk poprosim iba vychodne slovensko

88aischa

No, rada by som pridala koment k veštici Vanesse. Takže asi pred 2 týždňami som ju navštívila a skutočne ma prekvapila a uverila som je úplne všetko. O týždeň na to sa objednala moja kamarátka. A - povedala jej trištvrte rovnakých predpovedí ako mne!! Je skutočne zaujímavé ako dve úplne odlišné bytosti s odlišnými životmi môžu mať rovnaký osud:) V rovnaký čas porodíme, havarujeme, zoznámime sa s rovnakými mužmi, dostaneme sa do novej spoločnosti, pretrháme vzťahy s nejakou ženskou osobou a budeme mať rovnaké zdr.problémy..Je to skutočne zaujímavé. Takže, ak nechcete zbytočne vyhodiť 400,-Sk, tak tam ani nechoďte. Myslíte si, že to je náhoda? Tak to skúste:)

lilinka

ja som tiez zo ziliny a hladam nejaku vestkynu, bola som u Julky v Lietavskej Lucke, ale v podstate nic z toho mi nevyslo.....

lilinka

ahoj adulienka, prosim Ťa, môžeš mi povedať k akej veštkyni chodíš, rada by som si s ňou pokecala o sebe. Čítala som tu, že máš s ňou dobré skúsenosti. Ďakujem