Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

destiny

Ked budete poznať budúcnosť stratíte ju, už nebude žiadna nádej, neodporúčam chodiť k vešticiam len fakt ked ste v zlom psychickom stave a potrebujete sa vážne rozhodnut. Ja dodnes trpím tým čo mi povedali, prave preto lebo nič sa nesplnilo.

veveve

kdesi som pocula, ze nie je dobre chodit za vesticami casto..teda. ze vrqaj tam musi byt minimalny casovy interval. ale aky neviem

mizantka

kto hlada vesticu z okolia Prievidze - pani Malikova, ktora byva v casti Cierne mesto.hovori Vam to meno nieco??ja idem zajtra k nej, som zvedava, ako dopadnem.inak som uz bola u vestici v Stiavnickych baniach.na moje prekvapenie mi povedala same dobre veci,ale jedna nevysla.jeden cahlan,co ho chcem,sa mal do konca juna rozist so svojou holkou.ale nerozisiel.teraz neviem,co si o tom mysliet,vsak mozno nebol mysleny tento jun,mozno dalsi.ale do ostatnych veci sa trafila,co sa tyka mna a inych vztahov.aj mojej sestre,povedala veci z minulosti,ktore boli pravdive.tak uvidim.ale idem skusim aj k tej zajtra.som zvedava,ci sa zhodnu :)

perla

Uz sa dlhsiu dobu pohravam s myslienkou ist k nejakej vestici. Nerada by som natrafila, ale na nejaku sarlatanku co si len nieco vymysla alebo s cloveka vytiahne co chce pocut a ani nevie ten chudacisko ako. Preto by som vas rada poprosila ak niekto mate kontakt na nejaku dobru a overenu vesticu z okolia Prievidze, BB alebo mate niekto kontakt na p. Olgu Romanovu (vraj je skvela) prosim vas posli te mi ho. Dakujem