Masturbacia

fero11111

sejla fanaticka blazniva posahana :) si teda riadne to pan farar sa asi odbavoval a riesil ci si tam nieco strkas abo nestrkas a spracoval ta uzasne normalne asi robil ujo bubububububu neze si budete robit dobre dievcatka :D to ze tebe to nejak nechyba to je fajn ale fanaticky nieco dristat to je uz ine kafe nechces ju ist upalit ? lebo sa snou vie lepsie pohrat ako ty? neblazni hod sa do kludu a rozbal to ty mam pocit ze keby si nahodou videla jak si honi tvoj priatel by si mu ho asi odsekla ale teraz neviem co ci ruku alebo penis :D blazniva zenska ...

lea128

Patrik, sice nezdielam s tebou rovnaky nazor, ale nie si debil uz len kvoli tomu, ze vies uviest normalnu zmysluplnu odpoved. o takej Sejle sa to napr. neda povedat, ta tu za cely cas nic k veci nenapisala...

patrik66

lea: nie nemám priatelku, cca pred rokom som sa s ňou rozišiel

Občas je to ťažké vydržať, ale vo všeobecnosti sa chuť postupne znižuje ( čo súvisí s tým, že mozog si odvykne toho pocitu, a prestane ho vyžadovať, a to som ešte mladý 21 rokov)

OK, nejdem tu už písať, lebo veľa ľudom som tu ( aj s otatnými čo zdielaju môj názor) len za debila, ľudia vždy odsudzovali to, čo sa nejak odlišovalo od názoru väčšiny, často aj bez toho aby sa to snažili pochopiť

lea128

Sejla- ano ma :) Len nie som si ista, ci to nie je pre teba uz privysoky level. Ked nemas na moj prispevok advekvatnu odpoved, tak sa vobec nepotrebujem s tebou dalej tahat za slovicka.