Masturbacia

GoFruit

Sejla moj zivotny styl ide ruka v ruke s inymi vecami a nazomi takze proste uz sa citim ako uplny vyvrhel spolocnosti. Ale som vdacna za to. A ano je to skoda ale vtedy ked sme sa brali som ani netusila co raz zo mna bude.

lea128

Dievcata, vobec vas tu nebude nikto NORMALNY odsudzovat len preto, ze vycnievate z davu. Sejla konecne racila napisat aj nieco k veci, lebo doteraz ma tu len zbytocne vytacala a pritom nebola schopna napisat nieco zmysluplne(az doteraz). Sejla teba tu oznacili za nabozenskeho fanatika, lebo si sa javila, ze si divna. Len niekedy chcu ludia vycnievat z radu len preto, aby niecim zaujali alebo chcu byt silou mocou iny a nieco si dokazovat... Kludne si majte nazor aky chcete, ved aj ja mam. Pozerat sa na vec da aj z mnohych uhlov pohladu

Sejla

GoFruit, asi viem, čo je to v tvojom prípade..Škoda, že si si nenašla muža s rovnakým názorom, ale neva.. Ja som teda dosť divná v rôznych ďalších veciach, takže viem aké to je...
Fero1111 nie je to zlý zážitok z detstva, vôbec nie. Tvoju ponuku neprijímam a tie detajly si si mohol ušetriť...

fero11111

lebo to tak znie cize hovorim zly zazitok z detsva a otom to je a je to v tebe dodnes v pohode tak je to vytrhnute z kontextu ktory musis objasnit inak si ta podam nabuduce :D znova lebo nieje nic krajsie ako ked vidis svoje dievca ktore sa pekne hra pod nohavickami :) a ked je krasne rozrobena hehe atd. atd. :) otom by sa dalo pisat jajajajajaj a tie nenaplnene tuzby mi mozes povedat do meilu alebo na pokec :P napr. alebo ti mozem zavolat a mozno nejake splnim jak Vilko z neba :D

GoFruit

Sejla ale to je tak pri všetkom. Kazdy kto vycnieva z davu ke fanatik. Vitaj v klube. Aj ja som. Lepsie povedane som extremistka. Kvoli niecomu inemu. Vlastny muz mi tak nadava. Len preto ze proste som ina.

Sejla

fero1111 v prvom rade sa ukludni a zabudni na tie svoje predsudky:) Nie som kresťanka, nemám žiadne vierovyznanie, nežijem život podľa pravidiel.. Skúšala som to v detstve, mala som to podobne, ako opisuje patrik, hneď potom prudký nával nepríjemných pocitov, v dospelosti to ustúpilo a považovala som to za normálne, ale to len preto, že sa o tom všade rozprávalo, ako to robia všetci a aké je to zdravé. Keď som sa platonicky zamilovala, tak som nebola schopná sa seba takto dotknúť. A dávnejšie som sa rozhodla žiť podľa vlastných pocitov a intuície, nie podľa toho, kto čo hovorí. Sex považujem za nadpozemský zážitok, ale musí to byť zdielané. Vyskúšala som už kadečo, no mám zopár konkrétnych nenaplnených predstáv, ale nechcem sa tu o tom moc rozpisovať, už teraz si myslím, že si ma tu niekto pekne podá:) A mimochodom, ak som niekde blízko k fanatizmu, tak je to hudba. Inak nikomu nič nezakazujem, iba som sa čudovala nad tým, prečo, keď má niekto iný názor, ho tu ľudia hneď označia za chorého náboženského fanatika.

Lunieta

Na margo Sejlinho výroku "Radšej hudba ako masturbácia" - ani neviete, ako presne to myslela... tu ju chcela ukameňovať za to, že nemasturbuje a tým možno chcela len dať najavo, že uprednostňuje hudbu pred častou masturbáciou. Okey, masturbácia v správnom množstve, prečo nie, ale zas prehnanú dobu myslieť len na ňu a prehnaný čas venovať len jej, tak to už okey nie je.... čiže aj ja za bežných okolností zastávam názor, že radšej hudba ako masturbácia, aj keď samozrejme keď to na mňa doľahne, prečo nie, ale ja mám priateľa, s ktorým žijeme sexuálne, čiže je to iné...

lea128

Ved viem, ze duchovne, ale hladala som ci moze byt aj ine. Taka Sejla napriklad sa tvari, ze nie je krestanka, ale tvrdila, ze je to zvieracie, ale ziaden nazor neposkytla, tak neviem naco tu vlastne potom prispieva...

fero11111

sejla no ako prepac keby si mi toto povedala ako moja caja ta neviem ci by som ta chcel lebo ked ma niekto taky nazor nato ze sa robis sama :) co potom sex cez kramy to by si uz bola asi zosalela :) proste keby si povedala hudba je viac jak sa urobit ta proste koniec :))) naozaj nechapem preco taky nazorty si sa nikdy nerobila alebo z coho usudzujes ze hudba je lepsia ? sa ti to nepaci fajn ale zakazovat az priam fanaticky no neviem :) ja ti rovno poviem keby som sa nerobil sam asi by som nejaku znasilnil po tipujem 3 dnoch alebo inak poviem pretiahol by som aj ruru :))) ta cosi a taky co sa miluju rano naobed vecer ty su co podla teba ?