Masturbacia

fenkju

sa tu predhanate nejakymi odveci citatmi z biblie, tak ja vam zacitujem cosi tiez :D
Konštrukcie, opravy a údržby, ktoré si vyžadujú vŕtanie, pílenie, búchanie a ďalšie hlučné zvuky sa môžu vykonávať od 8.00 do 18.00 v pracovných dňoch a od 9.00 do 16.00 v sobotu, v nedeľu nepracovať.
Domovy poriadok, clanok 3, Práva a povinnosti vyplývajúce z užívania bytu

p.d.

A uz len posledna vec a potom idem kukat telku, lebo toto je tu repete niecoho, co uz tu bolo.
Ja som zacal verit preto, lebo som zazil zjavenie, ked som mal cirka sest rokov a bola pri tom aj moja sestra a kamarat a vsetci si to pamatame dodnes a to mame vsetci okolo tridsiatky.
Nech horim v pekle na veky vekov, ked vam teraz klamem.
S Bohom.

MirusQa555

Boze vy to co tu vsetci riesite!!!ona urcite nechcela aby jej tu vypisovali nejaky idioti co si mozno sami v zivote nepychli a nevedia co z tim dole robit,ale hce radu to je vsetko.A ako napisal # myslim si Lara55 ze tu fakt pomoct nenajdes

Prezývko55

p.d.

pochybujem ze ako krestan mozes sudit, ak sudis konas v rozpore s bibliou a to je hriech

Slabého vo viere sa ujímajte, (a) nie, aby ste posudzovali jeho zmýšľanie. 2 Jeden verí, že môže všetko jesť; slabý je len zeleninu. 3 Kto je (všetko), nech nepohŕda tým, kto neje (všetko), a kto neje (všetko), nech nesúdi toho, čo (všetko) je. Veď Boh ho prijal.

Listy rimanom kp. 14.

p.d.

Tym, ktori pohorsili inych a ti prestali verit, by bolo lepsie, keby im uviazali mlynsky kamen na krk a hodili ich do mora.

kiss6666666

a teraz zistuju veriaci ze im paaan bozko nepomoze sranda sledovat vase reakcie...ste domotani zamotani a neviem co este ....

p.d.

A uz len uplne na margo. Absolutna pizzovina je, ked niekto chodi citat do kostola Svate Pismo a pritom postupne ukradne niekolko desiatok litrov alkoholu:)
To sa dnes u nas stalo...