Masturbacia

orol

Vobec si nic nevycitaj a masturbuj KLUDNE dalej.

-precitaj si o masturbacii odborne publikacie a potom si prestanes vycitat uplne

-a budes masturbovat este s vacsou chutou :-o))

Prezývko55

Pozri panenka Maria bola Jozefovou manzelkou no v pohode si nemala problem zasukat s duchom svatym a zrobit s nim dieta.
Ak toto nie je problem v nabozenstve potom nejaka predmanzelska sukacka po vzore milujte sa a mnozste sa nemoze byt problem

lea128

Lara, ked uz zacnes pravidelne masturbovat, neda sa len tak lahko od toho odvyknut...budes nato proste mysliet vzdy a budes z toho len frustrovana a nervozna, uz ked si si nato hlavne tak zvykla. Tato otazka ta bude trapit vzdy az do svadby a mozno aj po svadbe, ak si s pratelom nahodou v sex. oblasti nesadnete...Hlavne dar panenstva vobec nie je super vec ako to prizvukuje konzervativna spolocnost, ale ako jeden velky risk, ktory moze sposobit velke problemy a nezhody v manzelstve...

Cindy35

ale vsak aj on urcite masturbuje.
netrap sa hlupostami, venuj sa podstatnym veciam. prirodu neoklames, iba co sa budes premahat a nakoniec aj tak podlahnes a este aj s vycitkami

tiez by ma zaujimalo, ci to farari tiez nerobia, vsak su len ludia

lara55

Tak ja by som chcela pockat do svadby nakolko by som napzaj dar panenstva chcela dat svojmu manzelovi.
Prezyvko nemozem suhlasit s tymi tvojimi kecami o pekle, ja nie som nejaka vygumovana panna-katolicka a ani nejaka malo inteligentna, aby si sa so mnou takto rozpraval....a urcite za to, že mám s týmto problém do pekla nepojdem /nakolko to chcem riesit/.
problém je asi v tom, že nemám pevnú volu a uchylujem sa k masturbacii...myslím, že pomilovat sa u tohto dovodu by nebolo fer ani voci priatelovi. Tak skusim najst nejaký sposob ako si odvyknut...

Prezývko55

To mas asi tak ako keby si sa stazovala ze nemozes utopit psa lebo by ta sloboda zvierat dala zatvorit no predtym si na ulici odbachla cloveka.

Teda uz to mas aj tak z krestanskeho hladiska posrate takze kludne mozes s priatelom spavat.

Prezývko55

To uz mas jedno, uz s nim mozes spavat, kedze do pekla pojdes uz len za tu masturbaciu, tym ze s nim nebudes spavat si to u pana boha uz nevyzehlis.

Sisi111

lara55 - to ti neporadím. Ja mám na vieru a jej zásady svoj názor takže ti radiť nebudem, sama by som to nerobila