Masturbacia

p.d.

A co tym sledujes? Chces spochybnit Bozstvo Jezisa Krista?
Ja verim v jedneho Boha, mne je uplne jedno ako sa vola, ako sa volaju jeho bratia a sestry...

Prezývko55

Ved si precitaj tie verse na ktore som dal odkaz, spominaju sa tam jezisovy bratia ktore mala maria s jozefom nie s duchom svaty, s tym podviedla jozefa len raz, bohuzial hned prvykrat, a v tom prvom odkaze sa pojednava o tom ako anjel hovoria panne marii ako ju pride poobrabat duch svaty a splodi jej syna.
Ved sa to vsetko pise v biblii. Ako krestan by si to mal vediet.

p.d.

Tak to som rad, ze si sa pobavil, akurat, ze ja som jej odpovedal asi najkopentnejsie zo vsetkych.
Hej, hej, Jezis mal bratov, sestry, milenku a jeho rod zije az v dalekom Francuzsku - ha, ha, ha.
Vies, co to je moj mily svata Trojica? To nie je sex v trojke:DDD

kablica

a ako to riesis, ked ta to chyti medzi ludmi?
mimochodom-masturbacia je rovnako tazky hriech ako suloz mimo manzelstva, takze tymto sposobom si rozhodne nic nevyriesila :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Prezývko55

# .. ake nezmysli .. v biblii sa jasne pise Duch Svätý zostúpi na teba (Lk 1,35) .. slova anjelov k Marii.

porodis syna a das mu meno jezis.

Cize jasny misionar (zostupi na nu duch svaty) a porodi decko.
A potom este nema problem s tym ze s Jozefom splodi dalsich synov.
A mala ďalšie deti s Jozefom, odvolávajúc sa na zmienky o Ježišových bratoch v Novom Zákone. (Mt 12,46-47[10]; Mt 13,54-56; Mk 3,31; Mk 6,3; Luk 8,20; Jn 7,3-5; Sk 1,4; Gal 1,19).

Oproti tomu je masturbacia slaby odvar a uplne v pohode.

Masturbacia a predmanzelsky sex je uplne v pohode. V biblii si to v pohode rozdavaju aj v trojholniku.

p.d.

Ja si nemyslim, ze masturbovanie sposobuje zavislost. Podla mna je to pud a nie zavislost. Ak si to niekto robi len preto, ze sa napr. nudi, tak je to hriech. Ak to clovek spravi, aby mu neudrelo semeno do hlavy, tak to je len lahky hriech.

uzas99

si na tom proste zavisla. ludia sa mozu stat zavislymi na comkolvek - alkohole, cigaretach, cokolade, internete, alebo aj sporte, ci masturbacii. hlavne je si ale uvedomit, ze ty si viac, nez tie tuzby ktore sa ta snazia ovladat a TY to predsa robit uz nechces. potom co sa takto odhodlas, zacni to postupne oddalovat. nevzdaj sa toho zo dna na den, ale snaz sa tomu nepodliehat okamzite ked ta to pochyti. najprv to skus oddalovat o den, neskor o 3 dni, potom o tyzden, atd. cim viac a castejsie to budes obmedzovat, tym vacsiu silu v sebe najdes a tym lahsie to neskor pojde. ked sa teraz prekonas, nabuduce to uz pojde lahsie. toto je kluc ako riesit vsetky zavislosti.

#

Laara prezývka a jemu podobných ber ako vlkov v ovčej koži. Ja som tiež katolík aj keď skôr vlažný ako ortodoxný. Drž sa svojho rozhodnutia. Veľa síl želám. Ahoj!

#

Sakra čo tu trepete zas cirkev je to predsa jej rozhodnutie kedy bude sexovat. Ty prezývko si riadna sviňa! Nepocuvaj dievča tie ich sprosté reči rob ako ty chceš. Oni ti dobré rady tuna nedajú iba ta budú zosmiešňovať .