Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

vaginálna kandidóza

silvik

čaj mám zakupený ale ešte nevyskušaný.Poradili mi ho v predajni zdravej výživy.Určite ho skusim.čaje je dobre striedať ale piť najviac 6 týždňov.Potom pauza.

silvik

Lenka predstav si mam po probléme.Som neskutočne šťastná.Vstredu som bola u gynek. a zobrala mi výtery.Všetko je ok.Nemám vobec žiadny výtok ani stopa.Ešte stale sa nemožem spamätať.Myslím si že to bol asi zlý sen.Naozaj sa to zvládnuť dá.Ale ostávam stále pri tých zásadach ktoré som dodrživala.Ak budeš mať otázky pýtaj sa.Pomožem ti.Len s tým neostávaj sama neuzatvor sa do seba.Zvládneš to budem stále tu ak nebudeš ničo vedieť napíš mi.Ozvi sa.

timka

ja by som sa len chcela opytat ci nepoznate neakeho dobreho gynekologa/gynekologicku ktora by mi vazne vedela a hlavne chcela poradit s touto chorobou. Uz ju mam asi 3 roky a sa mi s tym nechce trapit. Mam strach vobec vliest s priatelom koli tomu do postele -ako to vy riesite??? vytoky vas pri tom nezastavia? diky moc papa

calotte

Ja sa len chcem opýtať, či akákoľvek mykóza (ale príznaky sedia na túto :-(( ) môže oddialiť menštruáciu.
Plus, kde v KE sú gyn. ambulancie ktoré nie sú súkromné? A ak sú súkromné, čo všetko si platím?
Ďakujem