Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Mimulus

Jasné, že by som išiel. Lenže otázkou ostáva čo znamená slovíčko zmena ,,v mojom prípade,, Napíš čo si pod tým predstavuješ.

Mer :D :D :D :D :D Život je krásny :)

Meretseger

Áno, áno, smajlík, bo život je krásny, tak sa naň usmievajme, alias život je príliš krásny na to, aby sme ho prespali, muhaha, zas ma to chytá :P

innerworld

Mimulus:

Ja beriem depresiu ako vaznu chorobu,ktoru by mal vediet spravne urcit psychiater,ved ma na to vzdelanie. Jednoducho cisto profesionalna zalezitost.

My laici mozeme iba odhadovat,spekulovat nad ludmi.

Meretseger

Meretseger:) No jo, tu začiatočníci asi nie sú. S tými príspevkami máš pravdu, je z nich až zle, a úplne najhoršie je, že veľmi často ide len o tú blbú nevyrovnanú chémiu v mozgu, ale ľudia lieky nechcú.
Život je boj... hovorí síce dievča, čo sa 6x pokúsilo o samovraždu, ale, dofrasa, tuším by som najradšej poslala do Pezinka úplne všetkých, aby našli chuť do života :D Dokonca aj na uzavretom oddelení sa nájde:)