Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

kiki

ja by som sa chcela spytat ze ci boli pearsing do brady bo tam by som si chcela dat a ci mi to daco neurobi zo zubami alebo co mi to nemoze sposobit....

zuzike a romike

My sme si dali do pupku koncom leta.Vôbec to nebolelo.A trvalo to len chvíľku.Teraz nám veľa ľudí závidí.:-)

doncha3

ja mam piercing v pupku uz asi dva roky nebolelo ma to vobec toto leto som si dala do brady ani to ma nebolelo pred nedavnom som si dala prepichnut chrupavku myslim ze to bolelo najviac ale ece cem aj bradavku prepichnuut...

barča

ja mam piercing v jazyku vela ludi mi to pochvalilo no mna to ani nebolelo a preto sa chcem opytat niekoho kto ma v pupku aj v jazyku kde to boli viac lebo si chcem dat aj do pupka a pacia sa mi piercingy

januliknuda

ja mam 13 rokov piercing v pupku som si dalaa robit tieto prazdniny... priserne to bolelo ale teraz mi to vela ludi zavidi a chvali som rada ze ho mam ...

Nikpia

zalezi po kolkych rokoch...ale ako pise aj martina789 z vlastnej skusenosti,tak par dni a je to ok...ziadne dierky,nic... no a vidis..tak ked to necistila tak nech sa necuduje ze tam ma flak...si to aspon obcas vycisti, lebo napr aj vo vzduchu je prach aaa nikdy nevies kedy mozes mat slabsi organizmus a jednoducho sa ti zapali abo co..neriskuj a radsej preventivne pocisti