Menstruacia

cica

kaja ja som bola presne taka ista ako ty!!ale mala som vtedy 12-13.tiez som sa bala,ze nebudem moct mat deti a ze ho uz nikdy nedostanem....tento pondelok som to dostala a mam 13.POVIEM ti uprimne nie je to nic moc!!pockaj este chvilu ja viem,ze ty uz nechces cakat a rada by si to dostala hoc aj teraz a uz sa nevies dockat,ale nic ty nepomoze tak ako cakat !ja som sa skoro z toho zblaznila:) ale uz je to ok vydrz paa drzim prsty!

tinuska

ahoj mam 14 a mala som prvu mendtruaciu ale po druhy krat ju nema jednoducho mi meska ....a dost dlho....poradte pls

cica

kikcus.vytok je uuuplne normalny na 100%praveze ktora baba ho nema ta je chora.to signalizuje,ze uz zachvilu dostanes menzes! moze to byt aj rok aj dva.......a tampony NESMIES pouzivat ak nemas kramy!!!!!!!!!!!ked nemas menzes ale iba vytok mozes pouzivat iba volzky!!!intimky paaa

tixina

Ahojte všetci, Kaja nič si z toho nerob. veď máš len strnásť! úplne súhlasím s kukulienkou a s lapatou. máš ešte čas a vôbec sa nemusíš strachovať, pretože je to uplne v pohode. moja mladšia sestra má tiež 14, síce menzes už má aj prsia, ale vela jej spolužiačok vôbec nie. vyzerajú ako malé deti a to už ani nespomínam prsia. Kikcus, problémy zdôveriť sa mame - to je v poho. moja sister sa so všetkým zdoveruje mne. ale možno by si jej mohla povedať čo ťa trápi, ak ťa trápi. určite to pochopí. ona to prežila predsa tiež. tento nevyspytateľný vek - pubertu. papa