Menstruacia

janka

lienocka1215:Ja som sa s tymi pesiami tiez velmi trapila ked som bola v tvojom veku.Vsetky spoluziacky ich mali a ja vobec,mala som z toho komplexy,ale vsetko raz pride,niekomu to trva proste dlhsie.Urcite sa zbytocne netrap,tak ako som sa trapila ja.

lenus

mne zacali rast presia uz v 3 triede ochlpenie v 5. triede a menstruacia bola v 7. triede. Ale napr. niektore deviatacky nemaju prsia ani v ich veku. Mojej mamine narastli prsia az na strednej. kazda sme ináááá

munuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

prosim mam veeelky problem. Od mojej poslednej menstruacie ubehlo uz 31 dni a stale nic. Menstruovala som uz 2 krat a druha(moja posledna) menstruacia prisla uz po 25 dnoch od mojej prvej. Moze to mat súvis s tym ze obcas masturbujem???? a moze to zistit gynekolog? To ze masturbujem. Mam 14 rokov.a este nieco. Niekedy mam taky malilinky asi jednu kvapku krvavy vytok. Docitala som sa ze to je ovulaciou a 14 dni tako by sa mala dostavit menstruacia. no mne stale nic nechodi. som z toho uplne na dne. a bojim sa

danuska1406

ahoj sasa, tak potom coho sa bat. je to normalne a casom pride aj to prave na co sa vsetky tak strasne "tesime".

apple

Kaja, poznám baby, ktoré majú 18 a nemajú menzes a sú úplne v poho. A ak s tým nemáš nijaké iné problémy tak žiadnu paniku, matka príroda pracuje za teba, pomáhať jej treba len občas a väčšinou zbytočne.

danuska1406

ahoj nikoleta nevien kolko mas rokov pokial si mladsia moze ti to uplne v pohode meskat aj nnnniekolko mesiacov cyklus este nemas ustaleny.