Menstruacia

Vločka

ahoj Sonka...s tým, že nemáš menzes by v tvojom veku až taky veľký problém nebol...ale ak nemaš ani ochlpenie a výtok, mala by si radsej zájsť za lekárkou, lebo to popravde by si už mala mať...ale neboj, nič hrozné to nie je, asi ti len treba "prebudiť" hormóny....čo môže byť spôsobené aj tým, ako vravíš, že si vegetariánka...fakt sa nemusíš báť, napr. ja som dostala 1 menzes až po 15 roku

vera

to sa baby nebojte ja som dostala menstruáciu ked som mala 15 a pol roka. takže pohodička, ale povedala som si, že ak nedostanem do sestnástky tak pojdem k doktorke.

sonka

Caaawte vsetky baby. mám rovnaký problém. mám 14, prsia, výtok, ochlpenie a menzes stále nikde. nie ste samé. ale ja som dokonca ku všetkému tomuto aj vegetariánka. tiež sa velmi bojím že to nedostanem a ešte ovela viac, kedže nejem maso a menzes by sa popravde ani nemusel dostaviť. myslíte, že to je problém? myslíte, že menštruáciu namám, lebo som vegetariánka? a myslíte že ju sšte dostanem? možem dostat? prosíííím odpište mi. dakujeeeem

xyz

janka 13.ja mam tiet teraz dlho menzes.mozno preto ze som bola chora a dva tyzdne mi meskal.napis potom co hovoril doktor.

jana13

Zdravim vsetkych s problemom aj bez neho. Ja mam tak isto jednu otazku. Nevie niekto co moze zapricinit prilis dlhu menstruaciu alebo co mozem ocakavat aku chorobu. Menzes mam uz asi dva tyzdne a nie a nie skoncit. Vdaka.chystam sa k doktorovi ale rada by som o tom vedela skor nez tam pojdem.

veronika*

luckia,nestane sa nic.Ale to,ze este nemas menstruaciu podla mna znamena aj to,ze tvoje telo asi nie je pripravene ani na sex

durka

su dievcata, ktore dostali menzes az v 15-16 rokoch. V 14ke nestresuj. munuliiiiiiiik-prve mesiace su velmi nepravidelne aj okolo 50 dni. to sa ti casom a vekom upravi do normalu.