Menstruacia

sandrus

Mam 14 rokov... V zime budem mat 15 a este stale nemam menstruaciu..Oki chapem viac dievcat v mojom veku nema ..ale mne rastu aj prsia (aj ochlpenie mam)..dokonca aj prsia mam vacsie ako moja kamoska, ktora uz menstruaciu davno ma! A ten vytok uz mam moc dlho... bojim sa co ked menstruaciu nedostanem? Je to mozne? Lebo vsetko co mam mat mam ako moje kamosky co menzes maju len ja som este nedostala.....prosim odpiste mi niekto=(

prima

kocky, zbytocne sa nezatazujte komplexami... ja som mala menstruaciu v 12-tich a prsia mi zacali rast v 11-tich a mala som z toho komplexy, lebo som bola druha v triede..
do tych 16-18-tich sme vo vyvoji, takze je to vsetko prirodzene, aj s menstruaciou

prima

nataly: uplne normalne to nie je... nemyslim si, ze je to vazne, ale mala by si zajst za gynekologom sa poradit, da sa to odstranit :)

alexa

taktiež mam vytok od dvanasticha tiež som počula o tom že po vytoku by mala byt menstruacia ale teraz mam 16 a nič prsia mam OK priemerna ale menzes nemam a som posledna v triede

zuzkapo

Ahojte!Som rada ze som nasla tuto diskusiu.Mam 15 rokov, menstruaciu uz od 12-tich.Posledny polrok som ju uz mala pravidelnu a tento mesiac som ju zatial nedostala.Neviete mi povedat preco a ci je to vazne?

mf

ahoj ja mam vytok od12 a teraz budem mat 15 a kramy stale nemam..vsade sa pise ze onedlhopo vytoku to dostanete a stale nic a prsia mam taktiez velmi male ale dufam ze sa to polepsi ak mozte mi poradit tak diki a moc.....

ajka174

ahojte dievcata,
rada bysom sa spytala tych skusenejsich akosa da oddialit menstruacia?ja mam pravidelne ale teraz v auguste byom ju potrebovala nutne oddialit mam ju mat okolo 10.v mesiaci neviete mi hlavne vy starsie poradit?
za pochopenie dakujem. a za radu tiez

maruska213

kocky menstruacia zo zaciatku moze byt nepravidelna,upravi sa do 18 rokov ak nie potom to treba riesit ,ten biely ztok treba riesit hned je to mykoza treba ist k detskemu gynekolog.do 15rokov ak mas viac tak ku normalnemu gyn.on ti da lieky a povie ti aj ako je to s tou menstruaciou