Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

annemary

Unavená životom
každým dňom
Už nevládzem
chcem preč
Zatvoriť oči
ticho zaspať
sladko snívať
Nech oddýchne si moja duša
Unavená životom
prechádzam cestou
míňajú ma autá
aké by bolo
pod jedno z nich
sa hodiť?
A potom zomrieť
Nech oddýchne si moja duša
Unavenú životom
neteší mesiac, neteší hrom
zaspať a nikdy sa neprebudiť
necítiť, nepočuť, nevidieť
nedať si kávu
V posteli ležať mŕtva
zhora sa dívať na Vás

ninajenina

annemary ahoj dam ti tipa chod hocikam kde hladaju niekoho na pracovny pomer. do krcmy stanku hocikam! a rob tam tyzden ale nemen svoj negativny pristup nasilu, ostan aka si. potrebujes byt len uzitocna nic viac a myslim ze prave svojim prispevkom uzitocna si

Mimulus

annemary - šeky? Pošli ich doporučene na úrad vlády :D Čo by sa stalo ak by to spravili všetci nezamestnaní a sociálne slabší na Slovensku? :D
Pozri ja sa necítim oveľa lepšie ako ty takže viem čo asi prežívaš ale skús z toho ako sa cítiš ťažiť. Cítiš sa nepríjemne tak buď nepríjemná - nedus v sebe pocity. Niekto sa do teba začne navážať? Tak mu s kľudným svedomím vynadaj - jednoducho skús robiť veci spontánne a uvidíš.
Aj ja by som momentálne najradšej skočil pod vlak a nepomáha ani to, že po dvoch rokoch mám konečne možnosť ísť normálne pracovať.

annemary

mimulus- vdaka ze si vobec napisal ale taka rada mi nepomoze-vysrat sa na vsetko? Lenze nik nic za mna nezaplati-ani jeden šek a ja potrebujem peniaze takze vykaslat sa nato sa jednoducho neda, iba jednym sposobom ktory je a bude konecnym

Mimulus

annemary - stále dookola si opakuj ,,nech žije Fico,, uľaví sa ti.

Pozri možno som jeden z tých, od ktorých by si si nemala brať rady k srdcu ale poradím ti.

Vyser sa na všetkých a všetko!!! Možno si teraz povieš ako sa to dá ale dá sa a človeku sa na určitý čas žije ľahšie. Aj ja som si dlho nevedel nájsť prácu a keď som začal všetko ignorovať tak sa mi ponuky len hrnú...
Z každej situácie sa dá niečo pozitívne vyťažiť a ak už nie pozitívne tak treba ťažiť z negatívneho. Ak sú okolo svine, jednoducho buď aj ty. Máš problémy? Nerieš ich a uvidíš že sa vyriešia za teba alebo počkajú... Nemáš prácu - tak skús nepracovať a uvidíš že práca si ťa nájde a ak nie tak buď sviňa a vezmi prácu niekomu, kto ju už má. Takto to na tomto vy......m svete chodí.

A zapamätaj si jedno - čím sa viac človek o niečo snaží, tým je to nedosiahnuteľnejšie.

annemary

Ludia ak sa niekto najde, bola by som rada nejakemu povzbudeniu, poteseniu a akejkolvek rade a pomoci.
Naozaj uz nemam namenší zmysel sa snažiť nejako fungovať.
Mám vysoku školu a čo z nej mám ked nemam prácu? Kamarti podkopavaju nohy a dnes este aj prsi, takze asi najvyšší čas to celé trápenie zabaliť a netraápiť viac.
V domove dochodcov ma riadietelka nechce lebo som pre nu konkurenciou, v lidli ako predavacku am tiež nechcu lebo oni maju tabulkovy system a s mojim vzdelanim sa donho nemozem zaradit, tak povedzte kde a co robit?
Nebojim sa ziadnej roboty aj tvrdej chlapskej ale nikde ma nechcu a ja taak velmi chcem pracovat.
Nedari sa mi absolutne v ničom a tak načo byt niekomu na obtiaž?
ved aj tento totalne dokazeny svet bude len rad ked pride o človeka, lebo nemusi platit a tie peniaze co ma si ich rozdelia tie parlamentske svine.
Ludia toto je jedine riesenie ukoncit to, lebo ako mam zit -ked nemam pracu a z nej ziadne peniaze a na tom vydrbanom urade vam nedaju ani cent?tak nech sa vam vsetkym darí

annemary

Ludkovia nevidím zmysel svojho života, som bez prace a to mam vysoku skolu.Neviem zit bez prace som naucena pracovat a tvrdo pracovat.Neviem sa tesit z nicoho nemam chut na nic, co mam robit, ako to skoncit?